Мабуть об'єктивно сприймати його антисемітам все таки важко.
Відповіді
2003.03.09 | Георгій
Будь-яка ненависть засліплює (-)
2003.03.13 | Татарин
Re: Чи можуть антисеміти усвідомити Старий заповіт?
Треба знову таки визначитись з термінологіє. Є й така трактовка поняття: "антисемітизм" виник на грунті неприяття свого часу ідеї утворення єврейської держави, таким чином серед антисемітів опинилася значна частина світового єврейства. Здається мені, це дещо інше ніж банальній націоналізм. На мій погляд "антисеміт" й "націоналіст" відносяться одне до одного як "єврей" до "жида" - тобто, як з того, що єврей може бути жидом не слідчить, що кожен жид - єврей, то й з того, що нацюк може опинитися антисемітом не виходить, що кожен антисеміт - нацюк.
Re: Чи можуть антисеміти усвідомити Старий заповіт?
Так, треба розібратися у термінології.
Перш за все - антисимітизм, це не сприйняття симітської раси. Симітська раса - це раса, у яку сьогодні входять - араби, як найбільша частка та євреї-сабра, як найменша частка. Сучасні ашкеназійські євреї (їх сьогодні абсолютна більшість) не є симітами, тому до них термін "антисиміт" ніякого відношення не має.
Але слово "антисимітизм" сьогодні підняли на щит СІОНІСТИ, які є реакційним юдейським осередком, що пропагує свою Тору у чистому вигляді і виховує єврейський народ у своїй "боговибраності".
Виходячи з цього, АНТИСИМІТИЗМ - це є штучна проблема, створена реакційними юдейськими колами "сіоністами" для підсилення панівної ролі юдеїв у світі на базі притягування за вуха неіснуючої проблеми.
Анатолій
Згідно з американською "World Book Encyclopedia" (World Book Inc., Chicago et al., 1994, vol. 1, p. 559), термін "антисемітизм" запропонував і почав вживати німецький письменник і публіцист Вільгельм Марр. Він уперше вжив цей термін у своєму памфлеті, опублікованому у 1879 році, який називався "Перемога єврейства над німецькістю." У цьому памфлеті Марр стверджував, що, всупереч загальноприйнятим тоді в Німеччині поглядам, євреї є не релігійною, а етнічною групою, яка конкурує з етнічними німцями за "життєвий простір" (Lebenrau). Перехід етнічного єврея у християнство, хгідно з Марром, не міняє внутрішньої суті єврея і його апріорному, інгерентному, необерненому почуттю ворожості до всього німецького. Таким чином, за Марром, поет Генріх Гайне (або Гейне), або композитор Фелікс Мендельсон-Бартольді не є німцями, навіть і при тому, що вони внесли колосальний внесок у німецьку культуру. Марр далі писав, що кожний добропорядний німець повинен, заради щастя свого народу, ненавидіти євреїв як етнічну групу, старатися витісняти їх з усіх сфер життя, дискримінувати проти них. Тільки тоді, вважав Марр, коли кожний справжній німець стане активним "антисемітом" (тобто, за Марром, ненависником євреїв), можна буде розраховувати на те, що "перемога єврейства над німецькістю" не буде досягнута.
Звичайно, термін "антисемітизм" дуже неточний, тому що семітами є також араби і ассірійці, і, крім того, семітами були стародавні ассірійці, вавілоняни, ханаанеї, еблаїти і фінікійці. Але, незважаючи на це, цей термін прижився і зараз вживається однозначно, саме як ненависть до євреїв і спроби дискримінації проти них. У світі є країни, де антисемітизм є державною політикою. Наприклад, у Сірії євреям офіційно заборонено голосувати.
Відповіді
2003.03.09 | Георгій
Будь-яка ненависть засліплює (-)
2003.03.13 | Татарин
Re: Чи можуть антисеміти усвідомити Старий заповіт?
Треба знову таки визначитись з термінологіє. Є й така трактовка поняття: "антисемітизм" виник на грунті неприяття свого часу ідеї утворення єврейської держави, таким чином серед антисемітів опинилася значна частина світового єврейства. Здається мені, це дещо інше ніж банальній націоналізм. На мій погляд "антисеміт" й "націоналіст" відносяться одне до одного як "єврей" до "жида" - тобто, як з того, що єврей може бути жидом не слідчить, що кожен жид - єврей, то й з того, що нацюк може опинитися антисемітом не виходить, що кожен антисеміт - нацюк.2003.03.13 | Анатолій
Re: Чи можуть антисеміти усвідомити Старий заповіт?
Так, треба розібратися у термінології.Перш за все - антисимітизм, це не сприйняття симітської раси. Симітська раса - це раса, у яку сьогодні входять - араби, як найбільша частка та євреї-сабра, як найменша частка. Сучасні ашкеназійські євреї (їх сьогодні абсолютна більшість) не є симітами, тому до них термін "антисиміт" ніякого відношення не має.
Але слово "антисимітизм" сьогодні підняли на щит СІОНІСТИ, які є реакційним юдейським осередком, що пропагує свою Тору у чистому вигляді і виховує єврейський народ у своїй "боговибраності".
Виходячи з цього, АНТИСИМІТИЗМ - це є штучна проблема, створена реакційними юдейськими колами "сіоністами" для підсилення панівної ролі юдеїв у світі на базі притягування за вуха неіснуючої проблеми.
Анатолій
2003.03.13 | Георгій
Історія терміну "антисемітизм"
Згідно з американською "World Book Encyclopedia" (World Book Inc., Chicago et al., 1994, vol. 1, p. 559), термін "антисемітизм" запропонував і почав вживати німецький письменник і публіцист Вільгельм Марр. Він уперше вжив цей термін у своєму памфлеті, опублікованому у 1879 році, який називався "Перемога єврейства над німецькістю." У цьому памфлеті Марр стверджував, що, всупереч загальноприйнятим тоді в Німеччині поглядам, євреї є не релігійною, а етнічною групою, яка конкурує з етнічними німцями за "життєвий простір" (Lebenrau). Перехід етнічного єврея у християнство, хгідно з Марром, не міняє внутрішньої суті єврея і його апріорному, інгерентному, необерненому почуттю ворожості до всього німецького. Таким чином, за Марром, поет Генріх Гайне (або Гейне), або композитор Фелікс Мендельсон-Бартольді не є німцями, навіть і при тому, що вони внесли колосальний внесок у німецьку культуру. Марр далі писав, що кожний добропорядний німець повинен, заради щастя свого народу, ненавидіти євреїв як етнічну групу, старатися витісняти їх з усіх сфер життя, дискримінувати проти них. Тільки тоді, вважав Марр, коли кожний справжній німець стане активним "антисемітом" (тобто, за Марром, ненависником євреїв), можна буде розраховувати на те, що "перемога єврейства над німецькістю" не буде досягнута.Звичайно, термін "антисемітизм" дуже неточний, тому що семітами є також араби і ассірійці, і, крім того, семітами були стародавні ассірійці, вавілоняни, ханаанеї, еблаїти і фінікійці. Але, незважаючи на це, цей термін прижився і зараз вживається однозначно, саме як ненависть до євреїв і спроби дискримінації проти них. У світі є країни, де антисемітизм є державною політикою. Наприклад, у Сірії євреям офіційно заборонено голосувати.
--Георгій
2003.03.13 | Анатолій
Пане Георгію, з Фінікійцями помилка - були яфетичні (-)