Коли вже страждаючі за ВАКом зрозуміють, що ВАК всього лише наслідок, до речі не найгірший, існуючої організаційної та законодавчої побудови науки та освіти за радянським зразком.
А в 2007 году, 15 марта вчерашний «студент» А. Черпицкий по решению ученого совета Киевского национального университета им. Т. Шевченко получает диплом (серия ДК № 039757) кандидата географических наук по специальности «экономическая и социальная география».
Див. гілку "Чи є відмінність між блатними номерами та академічними стипендія (5 -66), Фахівцю-правнику . поч. 14-11-2007 10:50, ост. 16-11-2007 14:35 "
А кто вам не дает працювати українській науці за європейськими принципами?Читайте международные научные журналы, не ленитесь Беда в том , что разучились читать научную литературу.Европейские принципы нам не чужды_
А что не давало в советские часы жить по-европейски? Когда неправильно организована жизнь в какой-либо сфере (или во всех вместе), то каждый человек не может жить в другом, чем окружающий, мире ("жить в обществе и буть свободным от него...").
Например, если читающий европейские журналы вдруг вздумает поехать в ту же Европу (так как его туда пригласили за деньги приглашаюшей стороны), то местное руководство не пустит его (говоря: "не вырос ещё, не по твоему статусу такие поездки, ты же не академик (профессор ...)"), поставив перед дилеммой - ехать так, что возвращаться уже будет некуда (выгонят) или не ехать ... (почти личный случай)
(говоря: "не вырос ещё, не по твоему статусу такие поездки, ты же не академик (профессор ...)"), поставив перед дилеммой - ехать так, что возвращаться уже будет некуда (выгонят) или не ехать ... (почти личный случай)
(apolo)
еу если ты начальнику все время не нужен - то он тормоз конечно,а в противном случае - ты не прав, ибо начальник же планирует тубе работу и планирует отдачу (а ты хочешь ездить и быть приглашенным). Не так все просто. С Запада тоже ненадолго уезжают куда-то - увы там тоже есть начальники у подчиненных.
Так і мотиви треба ж приймати до уваги.
Хто ж не буде розуміти такі мотиви ?
Проте тут інша справа, мотивом був якраз що просто "не по чину" - без будь-якої привязки до раціональних мотивів. Це різні речі.
мотивом був якраз що просто "не по чину" - без будь-якої привязки до раціональних мотивів
(apolo)
треба шефу казати одне щоб видпустив, а робити там те, що тобі треба (Европейці тебе не здаватимуть (якщо якраз ти реально потрібен) - вони дуже опікуються власною репутацією) - особливо поки ти там у них не працюєш а слугуєш як візитер). Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те все для себе будували й твого споживання не враховували)
Apolo pishet
>Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти >повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те >все для себе будували й твого споживання не враховували)
Where did you get this info? Do you have a permanent position in a Eroupian University or learnt this from other professors?
я не знаю, до кого саме питання. Проте випадки, з якого почалась гілка дискусії "не по чину" трапились зі мною особисто, причому як на реальній роботі в системі академій, так і під час улаштування до найвідомішого укр. університету (під час улаштування туди на моє питання чи не буде проблем щодо відпускання мене на конференції за кордон у разі, якщо платить сторона, що запрошує (в мене великий - за укр стандартами - досвід участі у таких конференціях), мені сказали, що такі поїздки мені "не по чину" і на запрошення, адресовані мені, будуть їздити інші люди. У відповідь я не пішла працювати в це місце.
Я не працювала у інозем. унціверситетах, вказане відноситься лише до поїздок на конференції (до тижня).
Один раз (1999) така ситуація трапилась і в громадській організації, діяльність якої була спрямована на засади верховенства права (врона існує і зараз). Її керівник (тоді - викладач, зараз займає державну посаду вище нікуди в правовій галузі) вимагав від мене віддати запрошення на конференцію в Італії з конст.права , оскільки я "ще не доросла" (магістр права, без PH.D). Оскільки я не погодилась, то мене виключили з членів, більше не запрошували на жодні збори.
Фахівець-Правник пише:
> я не знаю, до кого саме питання. Проте випадки, з якого почалась гілка дискусії "не по чину" трапились зі мною особисто, причому як на реальній роботі в системі академій, так і під час улаштування до найвідомішого укр. університету (під час улаштування туди на моє питання чи не буде проблем щодо відпускання мене на конференції за кордон у разі, якщо платить сторона, що запрошує (в мене великий - за укр стандартами - досвід участі у таких конференціях), мені сказали, що такі поїздки мені "не по чину" і на запрошення, адресовані мені, будуть їздити інші люди. У відповідь я не пішла працювати в це місце.
> Я не працювала у інозем. університетах, вказане відноситься лише до поїздок на конференції (до тижня).
> Один раз (1999) така ситуація трапилась і в громадській організації, діяльність якої була спрямована на засади верховенства права (врона існує і зараз). Її керівник (тоді - викладач, зараз займає державну посаду вище нікуди в правовій галузі) вимагав від мене віддати запрошення на конференцію в Італії з конст.права , оскільки я "ще не доросла" (магістр права, без PH.D). Оскільки я не погодилась, то мене виключили з членів, більше не запрошували на жодні збори.
Дуже дякую за цю розповідь. Я просто в шоці від цих текстів. На цьому фоні керівництво нашого інституту - суперпередове, нічого подібного навіть уявити не можна. І аспіранти їздять на конференції, якщо їх запрошують, і навіть ніхто не думає, що можуть запрошення "забрати". На фоні цих розповідей якось нема бажання з ним боротись - бо в результаті посунуть цих, а поставлять подібних до опитуваних.
2007.11.21 | apolo
Re: просто "не по чину"
yes I did (formerly), just in EU
2007.11.22 | apolo
Re: to Roman-br
Roman-br пише:
> Apolo pishet
> >Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти >повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те >все для себе будували й твого споживання не враховували)
>
> Where did you get this info? Do you have a permanent position in a Eroupian University or learnt this from other professors?
(apolo)
yes I did (formerly), just in EU, for several years
2010.03.05 | Читач
Re: Нова стаття про ВАК в ДТ (л)
недержавницька поведінка державних Академій і ВАКу в питаннях присвоєння наукових звань та ступенів породжує моральну розпусту, цинізм, викликає зневіру суспільства в наукові цінності. Чи не ганебна поведінка членів та керівників вчених рад із захисту дисертацій (здебільшого, академіків та член-кореспондентів) дозволила неукам стати докторами наук, призвела до девальвації самого терміну "вчений" в очах пересічного платника податків?
експерти-кліматологи так активно "добивають" якусь там невідому к обітку, яка рветься в "очоні дохтури", а НІХТО з провідних фахівців-економістів НАВІТЬ НЕ ПИСНУВ, коли в СТО РАЗІВ БІЛЬШУ халтуру з"захистив" В. Янукович як докторську дисертацію з ЕКОНОМІКИ (!) по фактично зазетних публікаціях по 3-5 стрінок!!!!!!!???????????
Тим більше, що економіка є наука НАБАГАТО БІЛЬШЕ математизована і є достатньо точною наукою порівняно з такими описовими науками як географія, метеорологія тощо... Не кажучи вже про вибори в ДІЙСНІ ЧЛЕНИ АКАДЕМІЇ НАНУ В. Литвина, професійного "плагіатора" і жуліка від науки??? І тому подібні питання стоять руба!
Це одне. А по друге - то ЧОМУ дисертація пані С. Бойченко була ПРИЙНЯТА вченою радою до захисту, якщо ця дисертація була така вже паскудна??? Де були ТОДІ експерти? Чому мовчали??? Чи, просто, вони ще не зналискоро , що поступить "згори" команда "АТУ" її - ось тоді і всі як лодин заспівали пісеньку - яка ж ця дисертація погана і т.п. То ж питання - А ДЕ ВИ БУЛИ РАНІШЕ??????????????? Тому що це є ПІДЛО - мовчати, а потім на захисті зненацька бити в спину...Це навіть більше НІЖ НЕЕТИЧНО! Це - просто ПІДЛО!
Відповіді
2007.11.10 | Правник-дилетант
Re: Нова стаття про ВАК в ДТ (л)
Коли вже страждаючі за ВАКом зрозуміють, що ВАК всього лише наслідок, до речі не найгірший, існуючої організаційної та законодавчої побудови науки та освіти за радянським зразком.
2007.11.12 | Коментарі читачів
Re: Нова стаття про ВАК в ДТ
Вже є багато коментарів читачів на цю статтю в ДТhttp://www.dt.ua/3000/3100/61090/
2007.11.16 | ОБКОМ 16 ноября 2007 г.
«Чепчик» для Тимошенко
А в 2007 году, 15 марта вчерашний «студент» А. Черпицкий по решению ученого совета Киевского национального университета им. Т. Шевченко получает диплом (серия ДК № 039757) кандидата географических наук по специальности «экономическая и социальная география»....
http://www.obkom.net.ua/articles/2007-11/16.1210.shtml
2010.03.04 | "ОБКОМ"
Тимошенко запутала всех своими «Чепчиками»
Тимошенко запутала всех своими «Чепчиками»: то ли младший брат ответил за старшего, то ли старший за младшего обиделсяСегодня, 4 марта, на официальном сайте Кабмина появился текст распоряжения от 24 февраля.
"ОБКОМ"
04 Марта 2010 11:47
http://obkom.net.ua/news/2010-03-04/1147.shtml
2007.11.16 | Фахівець-правник
Re: Нова стаття про ВАК в ДТ (л)
Див. гілку "Чи є відмінність між блатними номерами та академічними стипендія (5 -66), Фахівцю-правнику . поч. 14-11-2007 10:50, ост. 16-11-2007 14:35 "2007.11.18 | КОМЕНТАРІ
Підгнило щось у ВАКському королівстві…
КОМЕНТАРІhttp://www.dt.ua/3000/3100/61090/
•18.11.2007 04:09
•Автор: XYZ
А кто вам не дает працювати українській науці за європейськими принципами?Читайте международные научные журналы, не ленитесь Беда в том , что разучились читать научную литературу.Европейские принципы нам не чужды_
2007.11.18 | Фахівець-Правник
Re: Підгнило щось у ВАКському королівстві…
А что не давало в советские часы жить по-европейски? Когда неправильно организована жизнь в какой-либо сфере (или во всех вместе), то каждый человек не может жить в другом, чем окружающий, мире ("жить в обществе и буть свободным от него...").Например, если читающий европейские журналы вдруг вздумает поехать в ту же Европу (так как его туда пригласили за деньги приглашаюшей стороны), то местное руководство не пустит его (говоря: "не вырос ещё, не по твоему статусу такие поездки, ты же не академик (профессор ...)"), поставив перед дилеммой - ехать так, что возвращаться уже будет некуда (выгонят) или не ехать ... (почти личный случай)
2007.11.19 | apolo
Re: Підгнило щось у ВАКському королівстві…
(говоря: "не вырос ещё, не по твоему статусу такие поездки, ты же не академик (профессор ...)"), поставив перед дилеммой - ехать так, что возвращаться уже будет некуда (выгонят) или не ехать ... (почти личный случай)(apolo)
еу если ты начальнику все время не нужен - то он тормоз конечно,а в противном случае - ты не прав, ибо начальник же планирует тубе работу и планирует отдачу (а ты хочешь ездить и быть приглашенным). Не так все просто. С Запада тоже ненадолго уезжают куда-то - увы там тоже есть начальники у подчиненных.
2007.11.19 | Фахівець-Правник
просто "не по чину"
Так і мотиви треба ж приймати до уваги.Хто ж не буде розуміти такі мотиви ?
Проте тут інша справа, мотивом був якраз що просто "не по чину" - без будь-якої привязки до раціональних мотивів. Це різні речі.
2007.11.19 | apolo
Re: просто "не по чину"
мотивом був якраз що просто "не по чину" - без будь-якої привязки до раціональних мотивів(apolo)
треба шефу казати одне щоб видпустив, а робити там те, що тобі треба (Европейці тебе не здаватимуть (якщо якраз ти реально потрібен) - вони дуже опікуються власною репутацією) - особливо поки ти там у них не працюєш а слугуєш як візитер). Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те все для себе будували й твого споживання не враховували)
2007.11.21 | Roman-br
Re: просто "не по чину"
Apolo pishet>Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти >повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те >все для себе будували й твого споживання не враховували)
Where did you get this info? Do you have a permanent position in a Eroupian University or learnt this from other professors?
2007.11.21 | Фахівець-Правник
Re: просто "не по чину"
я не знаю, до кого саме питання. Проте випадки, з якого почалась гілка дискусії "не по чину" трапились зі мною особисто, причому як на реальній роботі в системі академій, так і під час улаштування до найвідомішого укр. університету (під час улаштування туди на моє питання чи не буде проблем щодо відпускання мене на конференції за кордон у разі, якщо платить сторона, що запрошує (в мене великий - за укр стандартами - досвід участі у таких конференціях), мені сказали, що такі поїздки мені "не по чину" і на запрошення, адресовані мені, будуть їздити інші люди. У відповідь я не пішла працювати в це місце.Я не працювала у інозем. унціверситетах, вказане відноситься лише до поїздок на конференції (до тижня).
Один раз (1999) така ситуація трапилась і в громадській організації, діяльність якої була спрямована на засади верховенства права (врона існує і зараз). Її керівник (тоді - викладач, зараз займає державну посаду вище нікуди в правовій галузі) вимагав від мене віддати запрошення на конференцію в Італії з конст.права , оскільки я "ще не доросла" (магістр права, без PH.D). Оскільки я не погодилась, то мене виключили з членів, більше не запрошували на жодні збори.
2007.11.21 | Iryna_
Re: просто "не по чину"
Фахівець-Правник пише:> я не знаю, до кого саме питання. Проте випадки, з якого почалась гілка дискусії "не по чину" трапились зі мною особисто, причому як на реальній роботі в системі академій, так і під час улаштування до найвідомішого укр. університету (під час улаштування туди на моє питання чи не буде проблем щодо відпускання мене на конференції за кордон у разі, якщо платить сторона, що запрошує (в мене великий - за укр стандартами - досвід участі у таких конференціях), мені сказали, що такі поїздки мені "не по чину" і на запрошення, адресовані мені, будуть їздити інші люди. У відповідь я не пішла працювати в це місце.
> Я не працювала у інозем. університетах, вказане відноситься лише до поїздок на конференції (до тижня).
> Один раз (1999) така ситуація трапилась і в громадській організації, діяльність якої була спрямована на засади верховенства права (врона існує і зараз). Її керівник (тоді - викладач, зараз займає державну посаду вище нікуди в правовій галузі) вимагав від мене віддати запрошення на конференцію в Італії з конст.права , оскільки я "ще не доросла" (магістр права, без PH.D). Оскільки я не погодилась, то мене виключили з членів, більше не запрошували на жодні збори.
Дуже дякую за цю розповідь. Я просто в шоці від цих текстів. На цьому фоні керівництво нашого інституту - суперпередове, нічого подібного навіть уявити не можна. І аспіранти їздять на конференції, якщо їх запрошують, і навіть ніхто не думає, що можуть запрошення "забрати". На фоні цих розповідей якось нема бажання з ним боротись - бо в результаті посунуть цих, а поставлять подібних до опитуваних.
2007.11.21 | apolo
Re: просто "не по чину"
yes I did (formerly), just in EU2007.11.22 | apolo
Re: to Roman-br
Roman-br пише:> Apolo pishet
> >Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти >повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те >все для себе будували й твого споживання не враховували)
>
> Where did you get this info? Do you have a permanent position in a Eroupian University or learnt this from other professors?
(apolo)
yes I did (formerly), just in EU, for several years
2010.03.05 | Читач
Re: Нова стаття про ВАК в ДТ (л)
недержавницька поведінка державних Академій і ВАКу в питаннях присвоєння наукових звань та ступенів породжує моральну розпусту, цинізм, викликає зневіру суспільства в наукові цінності. Чи не ганебна поведінка членів та керівників вчених рад із захисту дисертацій (здебільшого, академіків та член-кореспондентів) дозволила неукам стати докторами наук, призвела до девальвації самого терміну "вчений" в очах пересічного платника податків?2010.03.06 | thinker
Дуже цікаво, чому це
експерти-кліматологи так активно "добивають" якусь там невідому к обітку, яка рветься в "очоні дохтури", а НІХТО з провідних фахівців-економістів НАВІТЬ НЕ ПИСНУВ, коли в СТО РАЗІВ БІЛЬШУ халтуру з"захистив" В. Янукович як докторську дисертацію з ЕКОНОМІКИ (!) по фактично зазетних публікаціях по 3-5 стрінок!!!!!!!???????????Тим більше, що економіка є наука НАБАГАТО БІЛЬШЕ математизована і є достатньо точною наукою порівняно з такими описовими науками як географія, метеорологія тощо... Не кажучи вже про вибори в ДІЙСНІ ЧЛЕНИ АКАДЕМІЇ НАНУ В. Литвина, професійного "плагіатора" і жуліка від науки??? І тому подібні питання стоять руба!
Це одне. А по друге - то ЧОМУ дисертація пані С. Бойченко була ПРИЙНЯТА вченою радою до захисту, якщо ця дисертація була така вже паскудна??? Де були ТОДІ експерти? Чому мовчали??? Чи, просто, вони ще не зналискоро , що поступить "згори" команда "АТУ" її - ось тоді і всі як лодин заспівали пісеньку - яка ж ця дисертація погана і т.п. То ж питання - А ДЕ ВИ БУЛИ РАНІШЕ??????????????? Тому що це є ПІДЛО - мовчати, а потім на захисті зненацька бити в спину...Це навіть більше НІЖ НЕЕТИЧНО! Це - просто ПІДЛО!