Вода і наука
07/06/2008 | Водолій
З Форуму НЕОЛІТ
----------
Вода стоїть осібно в історії нашої планети. Немає природного тіла, котре могло б зрівнятися із нею за впливом на перебіг основних найграндіозніших геологічних процесів. Немає земної речовини, мінералу, гірської породи, живого тіла, до складу якого вона не входила б. Уся земна речовина нею просякнута й охоплена.
В.Вернадський
Ви ніколи не запитували себе, чому водохресна вода не псується роками, а звичайна водопровідна — не простоїть і тижня? Чому з допомогою «живої» води знахарі виліковують хворих?.. Здавалося б, проста й відома кожному школяру формула Н2О! Два атоми водню й один атом кисню. Нічого складного. Але саме за цією поверховою простотою і приховуються незвичайні властивості цього чудесного витвору природи. Скільки робіт було присвячено вивченню властивостей води! Проте досі наука не змогла збагнути всіх її таємниць. Недарма вчені називають воду найзагадковішою речовиною на Землі.
Отже, що ж ми знаємо про воду? Важко знайти природне тіло, яке не містило б у собі води. Хоч як це банально звучить, вона є основою всього живого. Приміром, наш організм складається з води на 70—80% від своєї маси. Якщо без їжі людина може прожити понад місяць, то без питва загине через кілька днів.
93,96% усіх запасів гідросфери становить солоний Світовий океан. І лише трішки більш як 7% — прісна вода. Із них 4,12% — під землею. Води в надрах у 3500 разів більше, ніж у всіх річках світу! Саме тому підземні родовища вважаються стратегічно важливими джерелами води на планеті.
У літературі досі немає чіткого визначення питної води. А основним критерієм питної води практично в усьому світі є лише її хімічний склад. Традиційні санітарно-гігієнічні аналізи дозволяють оцінити, чи немає у воді хімічних сполук, які можуть бути шкідливими для людини. Із цього погляду вода вже досить вивчена, і тут важко сказати щось нове. Але насправді вода — це набагато складніша субстанція, щось унікальне, що має енергію, інформаційну пам’ять та інші властивості, котрі важко розгадати.
Серед інших наукових організацій дослідженнями «нетрадиційних» фізичних характеристик питної води в нашій країні активно займається відділ молекулярної фотоелектроніки Інституту фізики Національної академії наук України разом із Українським інститутом екології людини. Сьогодні група вчених під керівництвом професора Михайла Курика поставила перед собою непросте завдання — усебічно вивчити фізичні властивості води, яку споживають українці. Це стосується не лише водопровідної, а й артезіанської, і бутильованої питної води, що стає дедалі популярнішою у нашій країні. Дослідження розбито на кілька етапів, і вони передбачають як традиційні методи вивчення фізичних особливостей води, так і унікальні розробки.
— Ось уже багато років вивчення властивостей води ведеться за кількома напрямами, — розповідає Михайло Курик. — Досліджується її поведінка при високих тисках і температурах, близьких до існуючих у надрах Землі. Учених цікавлять властивості води, обумовлені її внутрішньою структурою, зміною фізичних властивостей при взаємодії з тими чи іншими речовинами, фізичними полями. Великий інтерес викликають особливості біологічної дії води. Встановлено, приміром, що дегазована вода набуває підвищеної біологічної активності та пришвидшує низку фізико-хімічних процесів. Істотно змінює властивості води нагрівання в герметично закритих посудинах при одночасному підвищенні тиску. Найхарактерніші властивості води засвідчують: вода далеко не завжди поводиться як звичайна рідина.
Пояснення цих та інших особливостей води, за словами вченого, слід шукати в незвичних властивостях структури води. На її формування впливають природні чинники, у яких створюється питна вода, її природна збалансованість і безліч інших нюансів. І коли глибше вивчити цей взаємозв’язок, можливо, вдасться дізнатися багато нового.
Проте ще гостріше для вчених стоїть питання якості питної води, отієї самої, котру людині необхідно пити в сирому, природному, або, як це ще можна назвати, біоенергетичному вигляді. Саме висока якість питної води (не лише хімічна, а й фізична, інформаційна, біоенергетична) гарантує сьогодні людині здоров’я. Інше питання, звідки брати в промислових обсягах чисту й безпечну в усіх відношеннях питну воду? Найдоступнішою сьогодні є поверхнева вода з річок, озер. Проте її якість істотно страждає через хімічне, радіаційне забруднення. Залишається підземна природна вода, захищена товщами геологічних порід від згубного впливу результатів життєдіяльності людини. Саме її по праву можна вважати справжнім золотим запасом людства.
— Особливу увагу в наших дослідженнях ми приділяємо бутильованим питним водам, — зазначає Михайло Курик. — Адже рік у рік їхнє споживання зростає. На мою думку, вода, видобута з надр землі, сьогодні є більш здоровою і перспективною альтернативою водопровідній воді. Проте глибоких і всебічних досліджень цієї води, які виходили б за вузькі рамки застарілих держстандартів, досі не проведено. Ми досліджували понад десяток різних марок найчастіше купованих бутильованих питних вод. Дослідження ще тривають, але вже перші результати наблизили нас до цікавих висновків. Приміром, при першому скринінгу фізичних властивостей з’ясувалося: питна негазована вода «Старий Миргород» має унікальну фрактальну структуру, що не має аналогів. Тобто вона структурно упорядкована, стабільна за своїми фізичними властивостями. Можливо, це пояснюється геологічними особливостями місцевості, де добувається ця вода. Адже Миргород давно відомий своєю природною мінеральною водою із цілющими властивостями. Можливо, є й інші пояснення цього феномена. Але однозначно: саме ця питна вода за всіма параметрами близька до ідеальної. Вона може служити певним еталоном фізичних властивостей питної води.
Відомий український учений веде мову про поки що мало вивчений феномен «інформаційних властивостей» води. Одними з перших на нього звернули увагу японські фізики. Під час експерименту президент токійського університету Масару Емато заморозив краплини води та, роздивляючись їх під потужним мікроскопом, виявив: їхня молекулярна структура по-різному реагує на зовнішню інформацію. Приміром, якщо відтворювати класичну музику, кристали набувають правильної симетричної форми, а після «прослуховування» року — розташовуються в хаотичному порядку. Точнісінько так само вода по-різному реагує на різноманітні слова, звуки й навіть думки. Відомі також випадки, коли піддослідні тварини гинули, випивши воду, котра певний час стояла в цілком герметичній посудині поруч із отрутою. Іншими словами, вода — це не просто речовина, а жива матерія, здатна «насичуватися» інформацією і потім «транслювати» її навколишньому світу. Від такої гіпотези просто голова йде обертом. Ось, виходить, чому хрест і молитва священика перетворюють звичайну воду на святу, передаючи їй позитивний заряд. Ось чому вода з підземних миргородських джерел, захищена від негативної інформації товщами порід, має унікальні корисні властивості, а водопровідна, постійно контактуючи з джерелами забруднень, близька за своєю структурою до «мертвої» води.
Утім, питань поки що більше, ніж відповідей. Залишається сподіватися, що незабаром учені зможуть отримати нові знання, які дозволять нам по-новому подивитися на звичайну питну воду.
Джерело життя має формулу — H2O. Вода займає 70 % поверхні нашої планети. Людський організм складається на 80 відсотків із води. Ось практично майже все, що ми знаємо, аби відповісти на запитання, винесене в заголовок. Але все зазначене — лише вершечок айсберга (яким також може бути ця унікальна речовина).
Інститут фізики конденсованих систем НАНУ вже понад 30 років займається дослідженням розчину електролітів, властивостей води і її поведінки відносно різноманітних іонів. А його директор, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАНУ Ігор Рафаїлович Юхновський присвятив дослідженню води майже піввіку (Так, це той самий народний депутат Ігор Юхновський, який широкому загалу відомий як політик, один із творців доленосних документів незалежної України — Декларації про державний сувернітет, Акта про незалежність України, Закону про економічну самостійність нашої держави. Нині він перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань науки й освіти).
Яка структура води є найблагодатнішою, що відбувається з цією речовиною під впливом музики різних стилів, чи можна в домашніх умовах отримати добру воду і як змінюється вода, коли люди моляться або сваряться. Про все це йшлося у розмові кореспондента “Слова Просвіти” та Ігоря Рафаїловича Юхновського.
— То чим же є така речовина, як вода?
— Вода, крім того, що найбільш поширена, це ще й особлива речовина. Молекула води складається з атома кисню й двох атомів водню. Але електрони розташовані в молекулі води таким чином, що у кисневого кінця заряд два мінуси, а у водневих кінців — заряд плюс, і вода має вигляд електричного диполю. Молекули між собою з’єднуються так: позитивний кінець водню однієї молекули наближається до негативної кисневої вершини іншої молекули. Між двома молекулами утворюється так званий водневий зв’язок. Як результат, у воді виникають ланцюги з молекул, по яких неперервно циркулює електричний струм, особливо тоді, коли до одного кінця підходить якийсь іон, що дуже легко гідратується молекулою води. Ланцюги молекул води стають дуже чутливими до зовнішніх подразнень, і не лише електричного характеру. Навіть коли подразнення зникає, в структурі залишається пам’ять про нього. Вода надзвичайно чутлива до будь-яких зовнішніх полів, і навіть сенсорні поля типу доброї думки, молитви чи навіть певної фотографії тощо впливають на воду відповідним чином.
— Тобто структура води може змінюватися від різного впливу на неї?
— Це було доведено. Вода була поміщена в середовище, у якому звучала різна музика. Пізніше маленьку краплинку такої води заморожували й дивилися на її слід. І виявляється, що в залежності від того, яке музичне поле діяло на воду, вона набувала різної структури. Ідеальною структурою замерзлої краплі води є структура сніжинки, яка має надзвичайно сильні адсорбційні властивості. Якщо звучить така гарна музика, як музика Бетховена, діючи на воду, вода структуризується і в результаті в замерзлій малесенькій краплі проявляється слід сніжинки. А коли діє рок-музика, сліди дуже вже розмазані. Це важливо, бо вода, фактично, є основним складником людського організму й залежно від того, в якому середовищі перебуває організм, дія на воду цього середовища дуже суттєва. Беручи до уваги, що молекули ДНК і РНК оточені кожухом водяних молекул, дуже суттєво, який вигляд має структура цього кожуха і як на нього діють різноманітні зовнішні впливи, наприклад, мелодії. Дія може бути дуже слабенькою, але якщо вона довготривала й постійна, то може викликати погані наслідки.
— Що може знищувати позитивну структуру води?
— Бралися краплі води з різних середовищ, одержаних у різних обставинах, і виявилося, що вода із брудного середовища не має структури. Більше того, вода, на яку діяло від’ємне поле, скажімо, фотографії Гітлера чи інших фашистів, набувала дуже поганої структури. Психічне поле однієї людини впливає на іншу, діє і на воду, а тому, сварячись між собою, ми порушуємо структуру води, яка є в наших організмах.
Окрім того, досліджувалася вода з крана та з джерела. Найкраща для пиття — вода з відкритого чистого джерела, що струменить, бо вона має кисневий склад, близький до кисневого складу води в крові людини, а її структура близька до структури сніжинки. І навпаки, вода з крана, звичайно, не має гарної структури.
— Чи залежить від часу доби структура води?
— Якою є вода вдень чи ввечері, я не досліджував, але невеликий український завод води “Ордана” вивчав роботу своєї очисної системи залежно від пори року. Виявляється, в дні, близькі до Водохреща, у воді відбуваються певні внутрішні дії, і вона спочатку не піддається очищенню, але, вже очищена, набуває незвичайних властивостей, порівняно з водами, які з цього самого джерела одержуються в іншу пору року.
— Чи щось відбувається зі структурою води після того, як вона переходить із рідкого стану в твердий і навпаки?
— Лід має особливу структуру, й тала вода є дуже корисною. Цю властивість талої води, безумовно, треба використовувати, але робити це розумно. Можете налити воду в пляшку й заморозити її, а пізніше розморожувати. Тала вода, взята навіть із крана, є дуже доброю. У пляшці, коли вода буде танути, утворюватиметься ядро, яке шкідливе, бо в ньому зібраний весь бруд, що був у воді перед її замерзанням і став першим центром замерзання. Тому дуже важливо злити воду, яка виникає одразу після розмерзання, і слідкувати, щоб вона не розтанула до кінця. Спочатку злити хорошу воду, а потім, коли ядро льоду розтане, вилити геть ті рештки, вичистити й виполоскати посудину, та знову можна повторити операцію.
Отже, добру воду, яка буде зберігати структуру льоду на досить довгий час, можна одержати й звичайним способом, лише потрібно уважно стежити за серцевиною, яку конче необхідно викинути.
— Вода може бути носієм інформації?
— Звичайно, вода є носієм інформації, як і різноманітні кристали сегнетоелектричного типу. Вода — діалектрик, який можна відповідним чином запрограмувати, і настане такий час, коли воду, подібно, як нині використовують рідкі кристали, будуть використовувати в технічних засобах.
— Жива й мертва вода — це казки чи все ж реальність?
— Залежно від того, які поля діють на воду, вона або корисна, або шкідлива. Існують цілі райони на Землі, наприклад, у Сибіру, де вода непридатна до пиття. Дія води ніколи не буває раптовою, але якщо таку шкідливу воду вживати тривалий час, то ви не будете довго жити.
— Проста і свячена вода...
— З погляду оцінки дослідження замерзлих крапель води, яка піддалася різним впливам, була досліджена вода, яка стояла при молитві. Тобто молитва промовлялася, або її текст наклеювався на поверхню відповідної посудини, де була вода, і світло проходило через цю обкладинку з молитвою. Вода покращувала свої властивості. Вода, до якої “зверталися” з добром, є доброю водою.
Більше того, я хочу порадити всім господиням, коли вони варять їжу для своєї родини, то повинні бути в доброму настрої, добре думати про сім’ю і братися за приготування з великою охотою і бажанням, — від того їжа буде кращою.
Олена БРЕЗІЦЬКА
----------
Вода стоїть осібно в історії нашої планети. Немає природного тіла, котре могло б зрівнятися із нею за впливом на перебіг основних найграндіозніших геологічних процесів. Немає земної речовини, мінералу, гірської породи, живого тіла, до складу якого вона не входила б. Уся земна речовина нею просякнута й охоплена.
В.Вернадський
Ви ніколи не запитували себе, чому водохресна вода не псується роками, а звичайна водопровідна — не простоїть і тижня? Чому з допомогою «живої» води знахарі виліковують хворих?.. Здавалося б, проста й відома кожному школяру формула Н2О! Два атоми водню й один атом кисню. Нічого складного. Але саме за цією поверховою простотою і приховуються незвичайні властивості цього чудесного витвору природи. Скільки робіт було присвячено вивченню властивостей води! Проте досі наука не змогла збагнути всіх її таємниць. Недарма вчені називають воду найзагадковішою речовиною на Землі.
Отже, що ж ми знаємо про воду? Важко знайти природне тіло, яке не містило б у собі води. Хоч як це банально звучить, вона є основою всього живого. Приміром, наш організм складається з води на 70—80% від своєї маси. Якщо без їжі людина може прожити понад місяць, то без питва загине через кілька днів.
93,96% усіх запасів гідросфери становить солоний Світовий океан. І лише трішки більш як 7% — прісна вода. Із них 4,12% — під землею. Води в надрах у 3500 разів більше, ніж у всіх річках світу! Саме тому підземні родовища вважаються стратегічно важливими джерелами води на планеті.
У літературі досі немає чіткого визначення питної води. А основним критерієм питної води практично в усьому світі є лише її хімічний склад. Традиційні санітарно-гігієнічні аналізи дозволяють оцінити, чи немає у воді хімічних сполук, які можуть бути шкідливими для людини. Із цього погляду вода вже досить вивчена, і тут важко сказати щось нове. Але насправді вода — це набагато складніша субстанція, щось унікальне, що має енергію, інформаційну пам’ять та інші властивості, котрі важко розгадати.
Серед інших наукових організацій дослідженнями «нетрадиційних» фізичних характеристик питної води в нашій країні активно займається відділ молекулярної фотоелектроніки Інституту фізики Національної академії наук України разом із Українським інститутом екології людини. Сьогодні група вчених під керівництвом професора Михайла Курика поставила перед собою непросте завдання — усебічно вивчити фізичні властивості води, яку споживають українці. Це стосується не лише водопровідної, а й артезіанської, і бутильованої питної води, що стає дедалі популярнішою у нашій країні. Дослідження розбито на кілька етапів, і вони передбачають як традиційні методи вивчення фізичних особливостей води, так і унікальні розробки.
— Ось уже багато років вивчення властивостей води ведеться за кількома напрямами, — розповідає Михайло Курик. — Досліджується її поведінка при високих тисках і температурах, близьких до існуючих у надрах Землі. Учених цікавлять властивості води, обумовлені її внутрішньою структурою, зміною фізичних властивостей при взаємодії з тими чи іншими речовинами, фізичними полями. Великий інтерес викликають особливості біологічної дії води. Встановлено, приміром, що дегазована вода набуває підвищеної біологічної активності та пришвидшує низку фізико-хімічних процесів. Істотно змінює властивості води нагрівання в герметично закритих посудинах при одночасному підвищенні тиску. Найхарактерніші властивості води засвідчують: вода далеко не завжди поводиться як звичайна рідина.
Пояснення цих та інших особливостей води, за словами вченого, слід шукати в незвичних властивостях структури води. На її формування впливають природні чинники, у яких створюється питна вода, її природна збалансованість і безліч інших нюансів. І коли глибше вивчити цей взаємозв’язок, можливо, вдасться дізнатися багато нового.
Проте ще гостріше для вчених стоїть питання якості питної води, отієї самої, котру людині необхідно пити в сирому, природному, або, як це ще можна назвати, біоенергетичному вигляді. Саме висока якість питної води (не лише хімічна, а й фізична, інформаційна, біоенергетична) гарантує сьогодні людині здоров’я. Інше питання, звідки брати в промислових обсягах чисту й безпечну в усіх відношеннях питну воду? Найдоступнішою сьогодні є поверхнева вода з річок, озер. Проте її якість істотно страждає через хімічне, радіаційне забруднення. Залишається підземна природна вода, захищена товщами геологічних порід від згубного впливу результатів життєдіяльності людини. Саме її по праву можна вважати справжнім золотим запасом людства.
— Особливу увагу в наших дослідженнях ми приділяємо бутильованим питним водам, — зазначає Михайло Курик. — Адже рік у рік їхнє споживання зростає. На мою думку, вода, видобута з надр землі, сьогодні є більш здоровою і перспективною альтернативою водопровідній воді. Проте глибоких і всебічних досліджень цієї води, які виходили б за вузькі рамки застарілих держстандартів, досі не проведено. Ми досліджували понад десяток різних марок найчастіше купованих бутильованих питних вод. Дослідження ще тривають, але вже перші результати наблизили нас до цікавих висновків. Приміром, при першому скринінгу фізичних властивостей з’ясувалося: питна негазована вода «Старий Миргород» має унікальну фрактальну структуру, що не має аналогів. Тобто вона структурно упорядкована, стабільна за своїми фізичними властивостями. Можливо, це пояснюється геологічними особливостями місцевості, де добувається ця вода. Адже Миргород давно відомий своєю природною мінеральною водою із цілющими властивостями. Можливо, є й інші пояснення цього феномена. Але однозначно: саме ця питна вода за всіма параметрами близька до ідеальної. Вона може служити певним еталоном фізичних властивостей питної води.
Відомий український учений веде мову про поки що мало вивчений феномен «інформаційних властивостей» води. Одними з перших на нього звернули увагу японські фізики. Під час експерименту президент токійського університету Масару Емато заморозив краплини води та, роздивляючись їх під потужним мікроскопом, виявив: їхня молекулярна структура по-різному реагує на зовнішню інформацію. Приміром, якщо відтворювати класичну музику, кристали набувають правильної симетричної форми, а після «прослуховування» року — розташовуються в хаотичному порядку. Точнісінько так само вода по-різному реагує на різноманітні слова, звуки й навіть думки. Відомі також випадки, коли піддослідні тварини гинули, випивши воду, котра певний час стояла в цілком герметичній посудині поруч із отрутою. Іншими словами, вода — це не просто речовина, а жива матерія, здатна «насичуватися» інформацією і потім «транслювати» її навколишньому світу. Від такої гіпотези просто голова йде обертом. Ось, виходить, чому хрест і молитва священика перетворюють звичайну воду на святу, передаючи їй позитивний заряд. Ось чому вода з підземних миргородських джерел, захищена від негативної інформації товщами порід, має унікальні корисні властивості, а водопровідна, постійно контактуючи з джерелами забруднень, близька за своєю структурою до «мертвої» води.
Утім, питань поки що більше, ніж відповідей. Залишається сподіватися, що незабаром учені зможуть отримати нові знання, які дозволять нам по-новому подивитися на звичайну питну воду.
Джерело життя має формулу — H2O. Вода займає 70 % поверхні нашої планети. Людський організм складається на 80 відсотків із води. Ось практично майже все, що ми знаємо, аби відповісти на запитання, винесене в заголовок. Але все зазначене — лише вершечок айсберга (яким також може бути ця унікальна речовина).
Інститут фізики конденсованих систем НАНУ вже понад 30 років займається дослідженням розчину електролітів, властивостей води і її поведінки відносно різноманітних іонів. А його директор, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАНУ Ігор Рафаїлович Юхновський присвятив дослідженню води майже піввіку (Так, це той самий народний депутат Ігор Юхновський, який широкому загалу відомий як політик, один із творців доленосних документів незалежної України — Декларації про державний сувернітет, Акта про незалежність України, Закону про економічну самостійність нашої держави. Нині він перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань науки й освіти).
Яка структура води є найблагодатнішою, що відбувається з цією речовиною під впливом музики різних стилів, чи можна в домашніх умовах отримати добру воду і як змінюється вода, коли люди моляться або сваряться. Про все це йшлося у розмові кореспондента “Слова Просвіти” та Ігоря Рафаїловича Юхновського.
— То чим же є така речовина, як вода?
— Вода, крім того, що найбільш поширена, це ще й особлива речовина. Молекула води складається з атома кисню й двох атомів водню. Але електрони розташовані в молекулі води таким чином, що у кисневого кінця заряд два мінуси, а у водневих кінців — заряд плюс, і вода має вигляд електричного диполю. Молекули між собою з’єднуються так: позитивний кінець водню однієї молекули наближається до негативної кисневої вершини іншої молекули. Між двома молекулами утворюється так званий водневий зв’язок. Як результат, у воді виникають ланцюги з молекул, по яких неперервно циркулює електричний струм, особливо тоді, коли до одного кінця підходить якийсь іон, що дуже легко гідратується молекулою води. Ланцюги молекул води стають дуже чутливими до зовнішніх подразнень, і не лише електричного характеру. Навіть коли подразнення зникає, в структурі залишається пам’ять про нього. Вода надзвичайно чутлива до будь-яких зовнішніх полів, і навіть сенсорні поля типу доброї думки, молитви чи навіть певної фотографії тощо впливають на воду відповідним чином.
— Тобто структура води може змінюватися від різного впливу на неї?
— Це було доведено. Вода була поміщена в середовище, у якому звучала різна музика. Пізніше маленьку краплинку такої води заморожували й дивилися на її слід. І виявляється, що в залежності від того, яке музичне поле діяло на воду, вона набувала різної структури. Ідеальною структурою замерзлої краплі води є структура сніжинки, яка має надзвичайно сильні адсорбційні властивості. Якщо звучить така гарна музика, як музика Бетховена, діючи на воду, вода структуризується і в результаті в замерзлій малесенькій краплі проявляється слід сніжинки. А коли діє рок-музика, сліди дуже вже розмазані. Це важливо, бо вода, фактично, є основним складником людського організму й залежно від того, в якому середовищі перебуває організм, дія на воду цього середовища дуже суттєва. Беручи до уваги, що молекули ДНК і РНК оточені кожухом водяних молекул, дуже суттєво, який вигляд має структура цього кожуха і як на нього діють різноманітні зовнішні впливи, наприклад, мелодії. Дія може бути дуже слабенькою, але якщо вона довготривала й постійна, то може викликати погані наслідки.
— Що може знищувати позитивну структуру води?
— Бралися краплі води з різних середовищ, одержаних у різних обставинах, і виявилося, що вода із брудного середовища не має структури. Більше того, вода, на яку діяло від’ємне поле, скажімо, фотографії Гітлера чи інших фашистів, набувала дуже поганої структури. Психічне поле однієї людини впливає на іншу, діє і на воду, а тому, сварячись між собою, ми порушуємо структуру води, яка є в наших організмах.
Окрім того, досліджувалася вода з крана та з джерела. Найкраща для пиття — вода з відкритого чистого джерела, що струменить, бо вона має кисневий склад, близький до кисневого складу води в крові людини, а її структура близька до структури сніжинки. І навпаки, вода з крана, звичайно, не має гарної структури.
— Чи залежить від часу доби структура води?
— Якою є вода вдень чи ввечері, я не досліджував, але невеликий український завод води “Ордана” вивчав роботу своєї очисної системи залежно від пори року. Виявляється, в дні, близькі до Водохреща, у воді відбуваються певні внутрішні дії, і вона спочатку не піддається очищенню, але, вже очищена, набуває незвичайних властивостей, порівняно з водами, які з цього самого джерела одержуються в іншу пору року.
— Чи щось відбувається зі структурою води після того, як вона переходить із рідкого стану в твердий і навпаки?
— Лід має особливу структуру, й тала вода є дуже корисною. Цю властивість талої води, безумовно, треба використовувати, але робити це розумно. Можете налити воду в пляшку й заморозити її, а пізніше розморожувати. Тала вода, взята навіть із крана, є дуже доброю. У пляшці, коли вода буде танути, утворюватиметься ядро, яке шкідливе, бо в ньому зібраний весь бруд, що був у воді перед її замерзанням і став першим центром замерзання. Тому дуже важливо злити воду, яка виникає одразу після розмерзання, і слідкувати, щоб вона не розтанула до кінця. Спочатку злити хорошу воду, а потім, коли ядро льоду розтане, вилити геть ті рештки, вичистити й виполоскати посудину, та знову можна повторити операцію.
Отже, добру воду, яка буде зберігати структуру льоду на досить довгий час, можна одержати й звичайним способом, лише потрібно уважно стежити за серцевиною, яку конче необхідно викинути.
— Вода може бути носієм інформації?
— Звичайно, вода є носієм інформації, як і різноманітні кристали сегнетоелектричного типу. Вода — діалектрик, який можна відповідним чином запрограмувати, і настане такий час, коли воду, подібно, як нині використовують рідкі кристали, будуть використовувати в технічних засобах.
— Жива й мертва вода — це казки чи все ж реальність?
— Залежно від того, які поля діють на воду, вона або корисна, або шкідлива. Існують цілі райони на Землі, наприклад, у Сибіру, де вода непридатна до пиття. Дія води ніколи не буває раптовою, але якщо таку шкідливу воду вживати тривалий час, то ви не будете довго жити.
— Проста і свячена вода...
— З погляду оцінки дослідження замерзлих крапель води, яка піддалася різним впливам, була досліджена вода, яка стояла при молитві. Тобто молитва промовлялася, або її текст наклеювався на поверхню відповідної посудини, де була вода, і світло проходило через цю обкладинку з молитвою. Вода покращувала свої властивості. Вода, до якої “зверталися” з добром, є доброю водою.
Більше того, я хочу порадити всім господиням, коли вони варять їжу для своєї родини, то повинні бути в доброму настрої, добре думати про сім’ю і братися за приготування з великою охотою і бажанням, — від того їжа буде кращою.
Олена БРЕЗІЦЬКА
Відповіді
2008.07.06 | To Shooter
Лже-, псевдо-, квази-,ненаука о воде?
С нетерпением ожидаю Ваших профессиональных комментариев по поводу чрезвычайно ррреволюционных открытий академика НАНУ и его коллеги,пока еще только доктора. Это что, всей физике, химии и физхимии пришел капут? Или только украинским?2008.07.06 | Не відповість Шутер
Re: Лже-, псевдо-, квази-,ненаука о воде?
Зрадити свого куміра не насмілиться, а схвалити не дозволять рештки совісті та освіти.2008.07.06 | псевдоквази
Re: Лже-, псевдо-, квази-,ненаука о воде?
To Shooter пише:> Это что, всей физике, химии и физхимии пришел капут?
"Від такої гіпотези просто голова йде обертом." (С)
2008.07.06 | kfmn
Re: Вода і наука
Нет слов. Кстати, см. в последнем "Зеркале недели" лженаучную статейку http://www.zn.ua/3000/3320/63430/. Там один из соавторов - академик Шестопалов, который тоже что-то про "структурированную воду" раньше высказывался http://www.zn.ua/3000/3450/59855/2008.07.06 | Трясця
Re: Вода і наука
Дуже цікава та характерна для академічної бидлоти маячня Шестопалова. Він такий самий "гуморист", як і Юхновський. Словами Жириновського, треба НАНУху розігнати однозначно. А якщо без гумору, то виявилось, що освіта цих панів - чисто зовнішня, поверхова. Вони грою обставин потрапили до комори, де зберігаються державні ночви, і доки не висмокчуть усі соки з народу, не заспокоються. Дивно лише, що розумні академіки (поки що вони не вимерли!) мовчать, підтримуючи академічну солідарність.2008.07.06 | псевдоквази
Re: Вода і наука
Да, статья мощная - редкое собрание псевдонаучных идиотизмов. Если такие у нас академики, то тогда такая академия сама стремительно скатывается на уровень вспомогательной группы детского сада.2008.07.07 | Трясця
Доктори та кандидати - лідери
Давайте, друзі, не забувати і про "простих" докторів. Вони можуть не мати сотні публікацій у провідних журналах Світу, але знати, що таке кулонівська взаємодія і ядерні реакції синтезу - повинні. Академічні нікчеми виховують докторських нікчем, а ті - кандидаських невігласів. Панове гуманітарії, ми з вами дочекалися активізації неуків серед природничників, які відтепер "гідно" доповнятимуть ваших колег істориків та літературознавців. Зверніть увагу на ще одну деталь: академік Шестопалов КЕРУЄ відділенням наук про Землю. З таким фахівцем Ющенко з Януковичем зможуть поцупити всі надра, включаючи шельфи, не боючись, що телепень зрозуміє, про що йдеться.Може все-таки варто НАНУ розігнати повністю? Бо, якщо розганятимуть частково, залишать лише "видатних" та класово близьких Юхновського та Шестопалова.
2008.07.07 | псевдоквази
Та хто ж їх розгонятиме?
2008.07.07 | Iryna_
Черновецький вже поклав око на нерухомість НАНУ
2008.07.09 | Трясця
Шестопалов
Офіційна інформація про акдеміка Шестопалова міститься тутhttp://www.nbuv.gov.ua/people/shestopalov.html
Виявляється, він добре вчився, що ми повинні лишень вітати, а зараз як державний чиновник та науковець займається двома важливими речами: подоланням наслідків Чорнобильської катастрофи та підземними ВОДАМИ. Ось тут, напевно, і заритий сумнозвісний собака. ВОДА, як випливає з багатьох фактів, знищує розум, зваблює і пересічних громадян, і, особливо, літніх академіків. Тільки Шестопалов палко підтримує "Нафтусю", а його колега Юхновський - "Ордану". І хоч академік Юхновський вважає, що то сибірська вода дуже погана (чи має він на увазі Байкальське озеро?), але наша тутешня, тубільна українська вода теж добряче нашкодила академічному іміджу.
Чекаємо на обгрунтовані коментарі наших наукових посадовців, у першу чергу, Шутера.
2008.07.10 | Трясця
Наше невігластво вже на світовій арені
Зокрема, звертаю увагу наукової спільноти, що Ющенко в котрий раз підтримав невігласів. Як він їх знаходить щоб плекати, невідомо, але діє безпомилково. Наскільки мені відомо, чесні науковці в НАН звернулися до Президії НАН із закликом прийняти заходи щодо Шестопалова. Але нічого НЕ ВИЙДЕ. Цього висновку я дійшов, коли читав дописи Шутера та його однодумців на захист Юхновського. Де ви, хлопці-молодці? Підтримайте тепер Шестопалова та компанію. Ви ж-бо послідовні.--------------------------------------------------
Микола Дробноход - Заслужений діяч науки і техніки України!
Указом Президента України № 584/2008 Миколі Івановичу Дробноходу, доктору геолого-мінералогічних наук, професору, президенту АН вищої школи України, присвоєно почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України". Президія Академії від щирого серця бажає Миколі Івановичу нових звершень на науковій, освітянській та громадській ниві.
Українські вчені звертаються до саміту Великої вісімки
Провідні українські вчені звернулися до учасників саміту Великої вісімки, що має відбутися в Японії 7-8 липня 2008 року. В зверненні йдеться: "з почуттям великої стурбованості за майбутнє людства у зв’язку з реальною загрозою катастрофічних наслідків потепління клімату Землі звертаємося до Вас з проханням розглянути альтернативні науково обґрунтовані пропозиції щодо вирішення зазначеної проблеми (пропозиції додаються), розроблені вченими України в рамках діяльності Академії наук вищої школи України. Довготривалі очікування та зволікання у вирішенні проблеми потепління клімату планети вже в найближчі 10 років неминуче призведуть до незворотних руйнівних наслідків у природі і суспільстві".
У висновках українських учених ідеться:
"1. Вирішення нагальної проблеми потепління клімату Землі і її катастрофічних наслідків для всього живого, передусім, для людини, можливо лише через усунення першопричини. Для цього необхідно відновити природний баланс енергопотоків єдиного глобального енергетичного ланцюга обміну між геосферами Землі, які були розірвані внаслідок зростаючого відбору нафти із надр.
2. Незалежно людство має вживати всіх заходів із обмеження викидів парникових газів і зольних утворень в атмосферу, аби ліквідувати будь-які ризики, пов’язані з господарською діяльністю людини у сфері виробництва енергії із вуглеводнів, що видобуваються із надр Землі.
3. Подальше забезпечення постійно зростаючих енергетичних потреб людства за рахунок нарощування темпів видобутку вуглеводнів з надр планети є небезпечним.
4. З метою виживання людство змушене замінити нафту альтернативним джерелом енергії, що не порушує рівноваги в біосфері.
5. У рамках діяльності Академії наук вищої школи України розроблено науковий проект технічної реалізації способу відновлення і стабілізації природного енергоречовинного обміну між геосферами Землі як основного заходу боротьби із потеплінням клімату, обумовленого антропогенною діяльністю".
Звернення підписали М.І.Дробноход, доктор геолого-мінералогічних наук, професор, президент Академії наук вищої школи України, В.К.Луцюк, доктор технічних наук, професор, академік Російської академії природничих наук та В.М.Шестопалов, доктор геолого-мінералогічних наук, професор, академік-секретар відділення наук про Землю НАН України.
До учасників саміту Великої вісімки (G8),
Японія, 7-8 липня 2008 року
Шановне панство!
З почуттям великої стурбованості за майбутнє людства у зв’язку з реальною загрозою катастрофічних наслідків потепління клімату Землі звертаємося до Вас з проханням розглянути альтернативні науково обґрунтовані пропозиції щодо вирішення зазначеної проблеми (пропозиції додаються), розроблені вченими України в рамках діяльності Академії наук вищої школи України.
Довготривалі очікування та зволікання у вирішенні проблеми потепління клімату планети вже в найближчі 10 років неминуче призведуть до незворотних руйнівних наслідків у природі і суспільстві.
З повагою
Дробноход М.І. доктор геоло-
мінералогічних наук, професор,
президент Академії наук вищої школи
України
Луцюк В.К.
доктор технічних наук, професор,
академік Російської академії природничих наук
Шестопалов В.М., доктор геоло-
мінералогічних наук, професор,
академік-секретар відділення наук про
Землю Національної академії наук України
ІННОВАЦІЙНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЗМІНИ КЛІМАТУ ЗЕМЛІ ТА АЛЬТЕРНАТИВНОГО ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНОГО ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ ЯК НАГАЛЬНИХ
ПРОБЛЕМ ВИЖИВАННЯ ЛЮДСТВА
1. Короткий аналіз ситуації.
Зміна клімату Землі з її катастрофічними наслідками є однією із найгостріших загальнолюдських проблем, яка постала перед людством наприкінці ХХ – початку ХХІ ст.
Як свідчить аналіз ситуації, що склалася останнім часом у природі і суспільстві, основні труднощі у вирішенні цієї проблеми пов’язані з нез’ясованістю першопричини цього явища.
Однозначно доведено лише те, що глобальна зміна клімату обумовлена господарською діяльністю людини. При цьому безальтернативно загальноприйнято, що зміна клімату планети – це результат непомірно великих антропогенних викидів так званих парникових газів і зростання їх концентрації в атмосфері, передусім, діоксиду вуглецю (СО2), внаслідок спалювання вуглеводнів (нафти, газу, вугілля) та органічних речовин.
З таким розумінням першопричини зміни клімату Землі сьогодні світова спільнота, із-за стурбованості за своє майбутнє і майбутнє планети, збирається на спеціальні міжнародні саміти, конференції, розробляє заходи боротьби, приймає відповідні міжнародні документи типу Кіотського протоколу, витрачає багатомільярдні кошти на боротьбу з наслідками. Останнім часом боротьба з викидами в атмосферу як першопричиною загрозливого глобального потепління клімату перетворилася в системний, захищений міжнародними угодами, великий бізнес світового масштабу (торгівля квотами на викиди в атмосферу), що створює додаткові перешкоди на шляху до вирішення проблеми.
Що ж стосується реальної оцінки впливу збільшення концентрації парникових газів, зокрема СО2 , в атмосфері, на зміну клімату Землі, то тут можна зауважити наступне:
По-перше, діоксид вуглецю як невід’ємна складова атмосфери бере участь у кругообігу вуглецю в природі, що зумовлює збалансування його концентрації процесами природного саморегулювання через:
– поглинання та засвоєння рослинами в процесі фотосинтезу;
– поглинання і засвоєння планктоном Світового океану;
– розчинення і випадіння в осад у Світовому океані у вигляді солей вугільної кислоти (кальциту, доломіту, магнезиту, арагоніту, соди).
По-друге, встановлене збільшення концентрації діоксиду вуглецю в атмосфері у минулому столітті можна віднести на рахунок порушення процесів його саморегуляції в природі через вирубування за цей період біля 40% лісів.
Ось і виходить, що сьогодні світова спільнота бореться не з першопричиною проблеми, а лише з її наслідками.
Тим часом негативний вплив зміни клімату Землі (глобальне зростання температури, континентальні температурні аномалії, повені, буревії, смерчі, землетруси, цунамі, тощо) із року в рік все більше зростає, що створює неабияку загрозу існуванню людства як біологічного виду. Тому встановлення першопричини цього явища постає чи найважливішою науковою проблемою, бо лише через з’ясування і усунення першопричини відкриваються перспективи уникнення глобальної катастрофи.
2. Інноваційний погляд щодо першопричини глобального потепління.
З урахуванням досягнень сучасної природознавчої науки неупереджений погляд на проблему дає можливість стверджувати, що зміни клімату планети відбуваються через порушення закономірних процесів вічного і неперервного енергоречовинного обміну в космічній системі Земля-Сонце під впливом антропогенної діяльності.
Вважаємо, що основною причиною цих порушень є непомірно великий відбір нафти з надр Землі у ХХ столітті. Такий висновок стало можливим зробити у зв’язку з науковим доведенням неорганічного походження нафти як рідкого унікального мінералу (патент Російської Федерації №2119445), що утворився в результаті послідовних термодинамічних стадій взаємообумовлених геокосмоплазмохімічних процесів – основи геологічного розвитку Землі як космічного тіла:
– первинні геокосмоплазмохімічні процеси – синтез нейтронів, дейтерію (нуклонів), атомів гелію (a – часток);
– вторинні геокосмоплазмохімічні процеси – синтез хімічних елементів, утворення мінералів, гірських порід, газових речовин (утворення мантії, літосфери і атмосфери);
– третинні геокосмоплазмохімічні процеси – синтез води, нафти, графіту, канонічних амінокислот (утворення гідросфери і карбосфери Землі).
Наукова парадигма неорганічного походження нафти дозволяє не лише з’ясувати закономірності її поширення в надрах Землі, але й зрозуміти її роль і місце в енергоречовинному обміні, в космічній системі Земля-Сонце, а, отже, і в процесах катастрофічної зміни клімату Землі.
Нафта (вуглецевмісний рідкий мінерал) як продукт третинних геокосмоплазмохімічних процесів утворює в будові Землі потужну геосферу – карбосферу (carboneum - вуглець) – замикаючу ланку в формуванні єдиного глобального енергетичного ланцюгу обміну енергії між Сонцем і Землею. Завдяки феноменальним фізико-хімічним властивостям вуглецю, 87% якого входить до складу нафти, карбосфера у цьому ланцюгу, з одного боку, завдяки своїй донорно - акцепторній функції дозує і збалансовує рух електронів з поверхні Землі до її ядра. Це забезпечує неперервність процесів формування протон-електронної плазми – головної умови протікання термоядерного синтезу на поверхні ядра, а, отже, і геокосмоплазмохімічних процесів утворення нової речовини.
З другого боку, карбосфера є своєрідним екраном, що зумовлює неможливість безперешкодного руху електронів з поверхні планети до протон-ядра, що значно сповільнює швидкість ентропійних процесів (вигорання) ядра Землі. Це обумовлено дуже низькою електропровідностю карбосфери (нафти), яку можна порівняти з найбільш яскравими представниками діелектриків: слюда, азбест, бурштин.
Природний енергоречовинний обмін між геосферами Землі має місце впродовж всієї геологічної історії. І так буде до повного «вигорання» протон-ядра. Уповільнити чи перервати цей природний енергетичний потік людині не під силу. Але як виявилося, людство без належного розуміння і усвідомлення наслідків своєї діяльності у глобальному вимірі, відбором нафти внесло істотні зміни у територіальний розподіл інтенсивності енергопотоків в системі «поверхня планети – ядро». На ділянках, де вибирається нафта, руйнується усталена природна енергорегулююча ланка, збільшується від’ємний електропотенціал, а отже, зростає електропровідність з іоносферою, що призводить до збільшення хмарності з усіма випливаючими наслідками щодо формування парникового ефекту, а відтак і до нагрівання атмосфери. Разом з тим, електрони з цієї раніше електрон-провідної зони між літосферою і карбосферою в короткі проміжки часу зміщуються на інші території, в місця з найменшим електричним опором, аби дістатися до поляризованої карбосфери і далі до протон-ядра планети. Такими територіями, перш за все, є акваторії Арктики і Антарктики із-за найменшої товщини літосфери, глибоководні грабени Світового океану, глибинні тектонічні розломи, насичені розчинами мінеральних речовин.
Переміщення в атмосфері і літосфері, концентрація і стікання електронів до ядра Землі через заново сформовані енергоприймальні ланки в геосферах планети також зумовлюють масштабне збільшення швидкості вітру та нагрівання планети. І, як наслідок, відбувається прискорення зміни клімату Землі з деяким вирівнюванням температури континентів, активізацією штормів, тайфунів, смерчів, таненням льодового покриву тощо.
Таким чином, зміна клімату планети на сучасному етапі обумовлена переважно відбором нафти із надр Землі.
3. Висновки і пропозиції
3.1. Вирішення нагальної проблеми потепління клімату Землі і її катастрофічних наслідків для всього живого, передусім, для людини, можливо лише через усунення першопричини. Для цього необхідно відновити природний баланс енергопотоків єдиного глобального енергетичного ланцюга обміну між геосферами Землі, які були розірвані внаслідок зростаючого відбору нафти із надр.
3.2. Незалежно людство має вживати всіх заходів із обмеження викидів парникових газів і зольних утворень в атмосферу, аби ліквідувати будь-які ризики, пов’язані з господарською діяльністю людини у сфері виробництва енергії із вуглеводнів, що видобуваються із надр Землі.
3.3. Подальше забезпечення постійно зростаючих енергетичних потреб людства за рахунок нарощування темпів видобутку вуглеводнів з надр планети є небезпечним.
3.4. З метою виживання людство змушене замінити нафту альтернативним джерелом енергії, що не порушує рівноваги в біосфері.
3.5. У рамках діяльності Академії наук вищої школи України розроблено науковий проект технічної реалізації способу відновлення і стабілізації природного енергоречовинного обміну між геосферами Землі як основного заходу боротьби із потеплінням клімату, обумовленого антропогенною діяльністю.
4. Про використання геліопланетарного генератора як альтернативного надпотужного джерела електричної енергії.
З викладеного вище випливає, що бездумне подальше вичерпування нафти із надр планети для забезпечення енергетичних потреб соціально-економічного розвитку зумовлює катастрофічне прискорення зміни клімату планети, а тому є вкрай небезпечним для життя людства.
У зв’язку з цим проблема пошуку і використання альтернативних джерел енергії стає все більш актуальною і гострою. Традиційно йдеться про атомну енергію, енергію вітру і сонячного тепла, біопаливо, водень тощо. Проте, як засвідчує досвід і результати наукових пошуків, це все джерела енергії з низьким коефіцієнтом корисної дії, часом кількісно обмежені, що зумовлює фактично тупиковий напрям вирішення енергетичної проблеми.
На основі результатів наукового фундаментального дослідження закономірностей еволюції (розвитку) космічної електродинамічної системи Земля-Сонце, про що йшлося вище, з’ясовано механізм постійно діючого в природі геліопланетарного генератора електричної енергії, можливості якого практично безмежні.
В основі роботи цього природного генератора лежить осьове та орбітальне обертання Землі навколо Сонця. Його енергетичні можливості досліджували такі відомі вчені як Н.Тесла, П.Біфельд, Т.Браун.
В Академії наук вищої школи України розроблено науковий проект технічного використання геліопланетарного генератора для отримання необхідної людству кількості електричної енергії.
Дробноход М.І., доктор геоло-мінералогічних наук, професор, президент Академії наук вищої школи України
Луцюк В.К., доктор технічних наук, професор,
академік Російської академії природничих наук
Шестопалов В.М., доктор геоло-мінералогічних наук, професор, академік-секретар відділення наук про Землю Національної академії наук України
2008.07.10 | Simpleton
Ну цe вжe, .ля, вапшe - нeмає слів.
2008.07.10 | псевдоквази
Нехай їх завидки візьмуть!
До речі, " боротьби із потеплінням клімату, обумовленого антропогенною діяльністю. " - не доведено й досі, що воно обумовлене антропогенною діяльністю, скільки б там нобелевських премій Гору не давали! Скоріше оця фраза обумовлена політичною діяльністю. Так що оті вчені таки знають, що без цієї фрази гранти нині не дадуть. Не такі вже вони і невігласи, як бачимо!2008.07.10 | Трясця
Re: Нехай їх завидки візьмуть!
Ясна річ, вони перш за все негідники, мерзотники й паразити. В науці вони нікчеми, а в житті спритники. І всі вони академіки, заслужені, бла-бла-бла.Цікаво, чи Патон поставить питання на президії, про звільнення Шестопалова від обов'язків академіка-секретаря?
2008.07.10 | псевдоквази
За що? Хіба ж за це звільняють?
2008.07.11 | Трясця
Re: За що? Хіба ж за це звільняють?
За дурість.2008.07.11 | псевдоквази
За дурість у нас нагороджують, а не звільняють! :)
2008.07.11 | Трясця
Re: За дурість у нас нагороджують, а не звільняють! :)
Матеріал іншої гілки як раз і підтверджує Ваші слова.2008.07.12 | kfmn
невігластво
Эти ребята даже не в состоянии запомнить, как пишется собственная учёная степень. Подписались под обращением два "доктора ГЕОЛО-мінералогічних наук":"Дробноход М.І., доктор геоло-мінералогічних наук, професор, президент Академії наук вищої школи України; Луцюк В.К., доктор технічних наук, професор, академік Російської академії природничих наук; Шестопалов В.М., доктор геоло-мінералогічних наук, професор, академік-секретар відділення наук про Землю Національної академії наук України"
Замечательно. Не хуже, чем "проффесор", согласитесь.
К вопросу о научном уровне обсуждаемых господ. На форуме ЗН нашли, что Шестопалов с 1975 года опубликовал 13 работ, процитированных 5 раз. Я тоже порылся в Scopus'e. Результаты такие:
Lutsyuk V.K. -- 1 публикация, 0 цитирований
Drobnokhod, Drobnohod -- 0 (есть одна публикация, но с другими инициалами).
Ладно, с 13 публикациями еще как-то можно лезть в доктора, но с полным нулем -- это как?
2008.07.06 | Tatarchuk
фотографії фошистов калічать воду :hot:
Водолій пише:> — А коли діє рок-музика, сліди дуже вже розмазані.
> — Що може знищувати позитивну структуру води?
> — Більше того, вода, на яку діяло від’ємне поле, скажімо, фотографії Гітлера чи інших фашистів, набувала дуже поганої структури. Психічне поле однієї людини впливає на іншу, діє і на воду, а тому, сварячись між собою, ми порушуємо структуру води, яка є в наших організмах.
А я думаю чому в Севастополі так з водичкою погано! То тхне від неї, то червона, то з привкусом - а то ж портрети гітлера, сталіна та рок-музика
2008.07.06 | псевдоквази
Re: фотографії фошистов калічать воду :hot:
Цікаво, і де в того Н2О розміщено ту структуру, в якій зберігається така високоморальність, православність та політична свідомість? Йой, скільки ще досліджувати!2008.07.07 | Курик
Re: фотографії фошистов калічать воду :hot:
Де-де? Ні фіга не розумієте, хвормулу прочитати не вмієте. А читається вона так: Аж два О!2008.07.06 | vsv
Re: Вода і наука
Не ребята, а я одобряю одно из его положений, вот оно ниже: "братися за приготування з великою охотою і бажанням, — від того їжа буде кращою." Есть кто против?2008.07.06 | Трясця
Re: Вода і наука
Пропозиція дійсно слушна. Я так і куховарю у вільний час. Але боронь нас Боже від "академічної" їжі: миттєво потруїмося.2008.07.06 | Pferd
Re: Вода і наука
А вот этому уже учат наших детей под эгидой МОН.http://nt-creaz.org.ua/education/course-BibleAndScience-fulltext.htm
2008.07.06 | Torr
Re: Вода і наука
Pferd пише:> А вот этому уже учат наших детей под эгидой МОН.
>
> http://nt-creaz.org.ua/education/course-BibleAndScience-fulltext.htm
взагалі ота комбінація можлива, але ж не при таких авторах.
2008.07.07 | псевдоквази
Re: Вода і наука
Torr пише:> взагалі ота комбінація можлива, але ж не при таких авторах.
Можлива, але не при цій конституції, а при тій, де буде записано, що християнство - то державна религія, що й буде остаточним поверненням в рідну країну середньовічча.
2008.07.07 | псевдоквази
Мракобесие за бюджетные деньги -
вот что это такое! Хорошо еще, что курс факультативный, но это пока. Да, мощное дополнение к "Христианской этике" (кстати, почему она христианская, а не этика велесова, мусульманская или кабаллистическая?), прямым образом попирающей конституцию. После такого курса отличники сразу же бегут в церковь или общину и бодро молятся и платят десятину. И это "воцерковление" или "миссионерская деятельность" делается притом не за счет получателей десятины, а за счет бюджета. А говорят, нам денег не хватает ни на науку, ни даже на то, чтобы в школах вынести на свалку горбатые парты 40-летней давности, калечащие здоровье наших детей. Не денег не хватает, а ума не хватает.Впрочем, все закономерно - прослеживается эволюция от академиков-чародеев до церковников-мракобесов.
2008.07.07 | igorg
Вода є поліглотом з колосальним інтелектом
>або її текст (молитви) наклеювався на поверхню відповідної посудини, де була вода, і світло проходило через цю обкладинку з молитвою. Вода покращувала свої властивості. Вода, до якої “зверталися” з добром, є доброю водою.Тобто виходить так, що вода має інтелект, бо з точки зору води неграмотної що молитва що беззмістові позначки то все єдино. До того ж вода є поліглотом. Пора поклонятися
2008.07.07 | псевдоквази
Нет бога кроме воды и Юхновский - пророк ее,
предлагаю назвать религию "гидриянство" а символом взять упрощенное изображение водопроводного крана. Или разводной ключ лучше?Короче, все в гидрияне!
2008.07.07 | Simpson
Юхновский, уотергейт и конституция ,
А после этого не состоявшегося юридически и процветающего фактически украинского уотергейта представьте, какие компетентные советы в области конституционного права дает Гаранту раб божий И.Р.Юхновский, член гарантовской конституционной, или как ее, ассамблеи.Страшное упущение академии правовых наук, которая еще не избрала его своим действительным членом. Это просто нетерпимо и черт знает, что.
Прости их господи, ибо не ведают, что творят. Но у них еще есть время исправиться.
2008.07.07 | To Shooter
Сooee! або Агов! українською
2008.07.07 | To Shooter
В России осудили одного чудотворца от науки
http://www.grani.ru/Society/Law/m.138536.htmlГрабовой получил 11 лет колонии Григорий Грабовой приговорен к 11 годам лишения свободы. Как передает РИА "Новости", Таганский суд признал его виновным по 11 эпизодам мошенничества, в том числе в особо крупных размерах. Суд признал, что Грабовой совершил МОШЕННИЧЕСТВО, обещая людям за деньги воскресить их умерших родственников, либо ВЫЛЕЧИТЬ ТЯЖЕЛОБОЛЬНЫХ ПАЦИЕНТОВ (и вылечил бы, если бы воспользовался украинским know-how относительно превращения водопроводной воды в панацею).
По мнению суда, Грабовой психологически воздействовал на потерпевших, которые находились в стрессовом состоянии в связи с потерей близких. Сам подсудимый утверждает, что преступлений не совершал, а занимался политической, общественной, религиозной и научной деятельностью, чтобы "принести пользу людям".(ДА ТАКИХ УНИВЕРСАЛОВ МОЖЕТ РОЖАТЬ НЕ ТОЛЬКО РОССИЙСКАЯ ЗЕМЛЯ, НО И НАША ТОЖЕ)
Справка :
Григорий Грабовой
Родился 14 ноября 1963 года в поселке Кировском Чимкентской области Казахской ССР.
В 1986 году окончил Ташкентский Государственный Университет по специальности "механика".
В 1996 году окончил полный курс медицинского училища при Московском областном училище повышения квалификации по специальности "лечебное дело". Ему была присвоена квалификация "фельдшер".
В 1998 году избран действительным членом Российской Академии естественных Наук (РАЕН), академиком Международной Академии Информатизации и Администрации Президента РФ, а также академиком Итальянской Академии Наук и НЬЮ-ЙОРКСКОЙ АКАДЕМИИ НАУК. В этом же году ему была присвоена ученая степень доктора РАЕН по специальности "НООСФЕРНЫЕ знания и технологии".
Состоит в Профессиональной Психотерапевтической Лиге. В 1999 году ему была присуждена ученая степень доктора технических наук и физико-математических наук, а также информатики и менеджмента. Запатентовал несколько изобретений, в частности, "Способ предотвращения катастроф и устройство для его осуществления" (ЭТО ЖЕ ЭЛЕМЕНТАРНО -- ОКРОПИЛ СВЯТОЙ ВОДОЙ ПО МЕТОДУ КУРИКА-ЮХНОВСКОГО И ВСЕ).
17 марта 2006 года состоялся Учредительный съезд партии ДРУГГ (Добровольцы Распространяющие Учение Григория Грабового). На съезде было единогласно принято решение о создании политической партии ДРУГГ. Председателем избран Григорий Петрович Грабовой. На съезде он объявил о своем намерении участвовать в качестве кандидата в выборах президента РФ в 2008 году. В случае победы Грабовой обещал своим избирателям не только "вечную жизнь", но и ежемесячные выплаты в размере до 12.000 рублей каждому гражданину России независимо от возраста.
РИА "Новости", 06.04.2006
Что-то мне обещание ежемесячных выплат напоминает ... Не академические пожизненные, а законодательное предложение уважаемого академика в начале 90-х повысить масштаб украинских зарплат до западного уровня. Экономист ...
11 июня гособвинитель потребовал приговорить Грабового к 12 годам лишения свободы. Прокуратура Москвы обвиняет Грабового в мошенничестве в особо крупном размере (наказывается лишением свободы на срок до десяти лет со штрафом до миллиона рублей).
Грабовой стал известен после того, как обещал матерям Беслана за деньги воскресить их детей, погибших в результа теракта 2004 года. Уголовное дело против Грабового было возбуждено в апреле 2006-го, а в июне его обвинили в хищениях денежных средств граждан.
Защита настаивала на оправдании Грабового за отсутствием состава преступления в его действиях. "Грабовой развивал свое учение", - сказал адвокат Грабового Вячеслав Макаров. Он заявил также, что факт получения Грабовым денег с его последователей доказан не был.
"Людям, приходившим к Грабовому, разъяснялось, что он не будет воскрешать людей", - сказал Макаров. По его словам, прения сторон по делу продолжаются.
2008.07.08 | Стоеросов
Re: В России осудили одного чудотворца от науки
России нужна наука для военно-промышленного комплекса. А Украине она нужна только для формального представительства и декоративного трындежа. 5 журналов ISI, а в России больше 100. У них насморк, а у нас астма. Всех устраивает. Молчат Шутеры. Им бы только порезвиться на свободном форуме, Юльку поругать, "бо не своя". А Юхновский - свой, и Курик, и Шестопалов. Юхновский хуже Грабового, так как тот откровенно антинаучен, а Юхновский прикрывается надуманными заслугами. Шестопалова никто не осудит, поскольку критерии успеха - бабки. Так что Шестопалов - успешен по определению.2008.07.08 | Simpson
Re: В России осудили одного чудотворца от науки
http://www.grani.ru/Politics/Russia/m.138546.htmlВсякие аллюзии не случайны, а наобходимо закономерны.
Чудо в Таганском суде
Грабовому дали 11 лет. Строго по количеству эпизодов, которые ему инкриминировались. На год меньше, чем просил прокурор, но вполне достаточно, чтобы одобрить решение суда.
Да, как-то оно само написалось – "одобрить".
То есть суд, по-моему, совершил доброе дело, изолировав этого человека от общества на долгих 11 лет. Отправив его в такие места, где он вряд ли станет кого-нибудь воскрешать, поскольку это противоречит правилам внутреннего распорядка. Гражданин Грабовой больше не сможет творить зло, издеваясь над несчастными людьми, у которых погибли дети или смертельно больны родители. Он больше не обогатится за их счет.
При этом не очень интересно, откуда он взялся и как дошел до смерти такой. Связан он с "конторой" или не связан, имел место некий проект с целью выставить матерей Беслана в неприглядном свете ("поносят Путина и верят Грабовому!") или приговоренный сам от себя старался. Точных сведений все равно нет, а гадать можно бесконечно.
Очевидно другое. В этом торговце человеческим отчаяньем отразилась эпоха. Эпоха небывалая, оттого и в зеркале, поднесенном к ней, запечатлелись столь фантастические черты. Такой сгусток черноты и смрада, какого раньше видеть не доводилось. Перестройка, как всякое смутное время, расплодила кучу всяких экстрасенсов, знахарей, колдунов, приворотчиков, народных целителей, разноцветных магов и прочих торгашей, работавших по принципу "скушай говна – полегчает".
Человек смертен, умирать не хочется, терять близких еще страшней, чем уходить самому, – вот они и повылезли изо всех щелей, заполняя полосы платных объявлений в газетах, стены домов, водосточные трубы, заборы. Это было нормально, поскольку безумная тоска по чуду – норма человеческой жизни.
Однако со смертью никто из них не шутил. Они лечили как умели, колдуют как умеют до сих пор, профессионально вздыхают и разводят руками, когда безутешный сын или мать, глотая слезы, шепчет в телефонную трубку: "Вы знаете... не помогло..." Ну, не помогло. А другим повезло больше, и у них всегда наготове письма от счастливых излеченных с трудно читаемыми адресами.
Призрак Грабового явился в нашу жизнь после двух войн и соткался из воздуха после Беслана. Воскресить детей – а в чем проблема? Надо только верить. Беспрекословно слушаться учителя. Старательно выполнять все его указания. И тогда дети, сожженные огнеметами, снова вернутся домой. А за это не жалко никаких денег, правда же?
Грабовой воплощал в себе стабильность и бодрость новой эпохи, в которой разом и живые, и мертвые поднялись с колен. Где бабло буквально побеждало зло, причем всякое, даже самое непобедимое. А вранье, достигнув уже заоблачных высот, вступило в дискуссию с Богом. И все оказалось поправимо, и смерть излечивалась, словно тяжелая, с точки зрения традиционной медицины даже запущенная болезнь.
А с народом, способным от отчаянья поверить Грабовому, можно ведь делать все что угодно. Вообще человек, сошедший с ума от горя, самое податливое в мире существо. И чем больше таких несчастных в стране, тем легче ими управлять, особенно в государстве насквозь атеистическом, где никто, начиная с пригэбленных церковных иерархов, не верит ни в какого бога и загробную жизнь. Только в эту, которая перед глазами и до того материалистична, что только надежда и остается. На жизнь после смерти здесь, на Земле. Нелегкую, но другой-то нет.
Грабовой был самым последовательным из тех мерзавцев, что продавали чудо за деньги. Он приватизировал смерть и обещал воскресение по твердому курсу. Остановить его мог только суд, и это кажется настоящим чудом в стране, где ни один приговор по нашумевшему делу давно уже не рифмовался со справедливостью.
Илья Мильштейн
2008.07.11 | Трясця
Знов про рівень науковості в суспільстві
Ось цікавий коментар стосовно антинаукового вступу Шестопалова та К.11.07.2008
11:04
Автор: Физику "Печально, что один из авторов, г-н Шестпалов - член Президиума НАН Украины, ..." Скорее всего, г-н Шестопалов рукописи не читал и к этой писанине не имеет никакого отношения. Он, как это часто бывает с нашими великими, просто подписался под статьей - это же приятно быть автором ЗН. Эта публикация еще одно доказательство, что у нас с научной этикой и моралью полный беспредел: присвоение чужих результатов великими - обычное явление.
--------------------------
І виходить, що свідомість важливіша за буття, а Карл Маркс помилявся стосовно примату шлунку над мозком. Коли в країні про мерзотника кажуть, що "він вміє жити", то не буде ані ковбаси, ані науки. Прочитайте на вільному форумі, як гримав Ющенко на депутатів від НУНС, та згадайте, як кричать директори на підлеглих в інститутах НАНУ. Коли зникнуть і пани, і раби, то залишаться ГРОМАДЯНИ.
2010.05.06 | grani.ru
Суд досрочно освободил Григория Грабового
06.05.2010Суд досрочно освободил Григория Грабового
http://grani.ru/Society/Law/m.177766.html
2008.07.16 | Shooter
о! нарешті "потужне наукове джерело" - Слово просвіти
Водолій пише:> Інститут фізики конденсованих систем НАНУ вже понад 30 років займається дослідженням розчину електролітів, властивостей води і її поведінки відносно різноманітних іонів. А його директор, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАНУ Ігор Рафаїлович Юхновський присвятив дослідженню води майже піввіку.
То Юхновський, виявляється, ще більший "врєдітєль", ніж я думав - явно працює японським шпійоном. Бо, виявляється, 50 років займається властивостями води - а жодної толкової статті про це не опублікував. Все, сволоч, публікував про статфізику - для атвода глаз (раскосих японських).
Чи може хтось таки бачив публікацію Юхновського на подібну тематику? Про чудодійні властивості живої/мертвої води та заряджання її молитвою?
Був би безмежно вдячний за надану можливість її почитати.
P.S. Доречі, лінк на цю вражаючу зацитовану публікацію можна? Так, на всякий випадок...
2008.07.24 | To Shooter
Re: о! нарешті "потужне наукове джерело" - Слово просвіти
Лінк навів Водолій. Не подобається, пишіть скаргу до Ліги покращених лінків. А праці Юхновського в царині статистичної фізики та фізики електролітів (із водою включно) це, власне, те саме. Метод розроблено його вчителем, професором Абою Глауберманом. Показники учня вражаюче низькі. НЕ ХОЧУ їх наводити (це зробити елементарно, Ватсоне, як маєш доступ до WEB OF SCIENCE), щоб не викликати судинно-серцевий розлад в Шутера. Юхновський про свої "доробки" знає й сам.2008.07.24 | Shooter
Re: о! нарешті "потужне наукове джерело" - Слово просвіти
To Shooter пише:> Лінк навів Водолій.
Водолій не навів жодного лінку. А лише цитував нібито з форуму Неоліт цитату, взяту нібито із потужного наукового видання "Слово Просвіти", якому академік Юхновський нібито дав інтерв'ю.
Рівень "доказовости" - ну крайньо науковий і просто вбивчий, можна сказати.
> А праці Юхновського в царині статистичної фізики та фізики електролітів (із водою включно) це, власне, те саме.
Себто, Ви твердите, що Юхновський в своїх наукових працях описував процес заряджання води молитвою?
Лінк/цитацію на працю, будь-ласка.
Все решта - суб'єктивні оцінки, які не мають жодного стосунку до підвердження/заперечення тези "Юхновський - мракобіс", яку деякі так вперто мусолять на цьому форумі.
2008.07.24 | Трясця
Re: о! нарешті "потужне наукове джерело" - Слово просвіти
Залишайтеся на своїх позиціях. Мені особистість Юхновського вже набридла. Але залишаю за собою право повідомити громадськість про ЧЕРГОВІ мракобісні ухили БУДЬ-ЯКИХ впливових "науковців".2008.07.24 | Shooter
Re: о! нарешті "потужне наукове джерело" - Слово просвіти
Трясця пише:> Але залишаю за собою право повідомити громадськість про ЧЕРГОВІ мракобісні ухили БУДЬ-ЯКИХ впливових "науковців".
Звісно. Тільки спробуйте бути предметно доказовим, а не повністю бездоказово-емоційним.
2008.07.25 | Tatarchuk
що з очами, Shooter
Протріть окуляри, бо запотіли мабуть.http://www2.maidan.org.ua/n/osvita/1213187142 і вниз по гілці. А то коменти "в упор не бачу" за аргументи вибачте не приймаються
2008.07.25 | Shooter
Я не Вам не лікар - і тому не знаю які у Вас проблеми із зором
Tatarchuk пише:> Протріть окуляри, бо запотіли мабуть.
> http://www2.maidan.org.ua/n/osvita/1213187142 і вниз по гілці. А то коменти "в упор не бачу" за аргументи вибачте не приймаються
Із трьох "арґументів" два є чистої води супутньою пургою, які не мають жодного прямого стосунку до Юхновського.
Третій (і поки-що єдиний на цілому форумі в кількох гілках!) - так, має. Але цієї короткої фрази абсолютно недостатньо щоб зрозуміти - про що саме ведеться мова Юхновським.
Як паралельний приклад пропоную Вам поцікавитися self-ignition and self-combustion of human beings
2008.07.25 | Tatarchuk
я запитував що в Вас, але через брак зору ви криво читаєте?
Shooter пише:> Tatarchuk пише:
> > Протріть окуляри, бо запотіли мабуть.
> > http://www2.maidan.org.ua/n/osvita/1213187142 і вниз по гілці. А то коменти "в упор не бачу" за аргументи вибачте не приймаються
>
> Із трьох "арґументів" два є чистої води супутньою пургою, які не мають жодного прямого стосунку до Юхновського.
"Жодного прямого" - це витвір мистецтва.
То мають відношення до Юхновського або ні?
> Третій (і поки-що єдиний на цілому форумі в кількох гілках!) - так, має. Але цієї короткої фрази абсолютно недостатньо щоб зрозуміти - про що саме ведеться мова Юхновським.
Ну ви ето, якось розлогіше што лі. Раз уж взялися адвокатувати. А як нє, то нє - розпишиться що нема чого сказати по суті "справи"
2008.07.24 | кварк
Re: Вода і наука
Водолій пише:> Інститут фізики конденсованих систем НАНУ вже понад 30 років займається дослідженням розчину електролітів, властивостей води і її поведінки відносно різноманітних іонів. А його директор, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАНУ Ігор Рафаїлович Юхновський присвятив дослідженню води майже піввіку (Так, це той самий народний депутат Ігор Юхновський, який широкому загалу відомий як політик, один із творців доленосних документів незалежної України — Декларації про державний сувернітет, Акта про незалежність України, Закону про економічну самостійність нашої держави. Нині він перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань науки й освіти).
> Яка структура води є найблагодатнішою, що відбувається з цією речовиною під впливом музики різних стилів, чи можна в домашніх умовах отримати добру воду і як змінюється вода, коли люди моляться або сваряться. Про все це йшлося у розмові кореспондента “Слова Просвіти” та Ігоря Рафаїловича Юхновського.
Я в даний час працюю в Інституті фізики конденсованих систем і мушу вас запевнити що ця стаття якийсь наклеп або провокація.
Ігор Рафаїлович відомий фізик теоретик який фактично створив львівську "школу" статистичної фізики і має додідька
публікацій (але шкода основна частина в радянських журналах, які в базу ISI не входять). Нещодавно
вийшла "грубезна" книга: І.Р.Юхновський "Вибрані праці. Фізика.", яка присвячена теорії розчинів електролітів,
квантовим багаточастинковим системам, фазовим переходам і критичним явищам і т.д. У Ігора Рафаїловича
багато учнів, які досягли значних успіхів (беручи до уваги, що Львів це таки провінція) (членів кореспондентів НАНУ
та докторів наук). Якщо навіть Ігор Рафаїлович і давав такі коментарі Олені БРЕЗІЦЬКІЙ, то або щоб над нею посцібатись ,
або вона йому сподобалась як жінка , або через свій дуже немалий вік.
2008.07.24 | Tatarchuk
може в нього давно завівся астральний двійник?
Хочете сказати що і про "святу воду", і "молитви" і комерційний продаж "живої води" Ігор Рафаїлович ні сном ні рилом? А може в нього давно завівся астральний двійник?2008.07.24 | кварк
Re: може в нього давно завівся астральний двійник?
Tatarchuk пише:> Хочете сказати що і про "святу воду", і "молитви" і комерційний продаж "живої води" Ігор Рафаїлович ні сном ні рилом? А може в нього давно завівся астральний двійник?
Та чомусь мені не віриться, я ж у провінції
Може кинете якийсь лінк де б йшлося про продаж "святої води" і таке інше. Будь-ласка.
Про сумнівну достовірність цієї публікації я вже згадував.
Ну якщо це правда ..., то шкода, ... старість не радість
2008.07.25 | Tatarchuk
а гляньте-но сюди (л)
http://www2.maidan.org.ua/n/osvita/1213187142і вниз по гілці. Бо ця гілка вже вторинна, так би мовити "до деяких питань вліяєвєдєнія"
2008.07.24 | кварк
Re: Вода і наука
А статейка то плагіат!Дивіться друзі сюди http://www.dt.ua/3000/3320/46838/
Точна копія першої частини статті до інтерв'ю з І.Р.
Другої частини в інтернеті не видно.
І хто така тоді Олена БРЕЗІЦЬКА?
Плагітор! А може це інтерв'ю це витвір її уяви?
2008.07.25 | Писар
Вода і суспільство
То нехай особи, наближені до пана Юхновського, спростують або підтвердять сам факт надання ним цього суперечливого інтерв'ю. І ми зрозуміємо, що має місце одне з трьох:1. Ігоря Рафаїловича оббрехали, інтерв'ю вигадане, якісь вороженьки цькують ученого в підступний спосіб.
2. Інтерв'ю правдиве, пан Юхновський висловив ті погляди, які в ньому викладені, підтверджує їх і вважає, що вода подібна до живих істот, та ще й релігійна.
3. Інтерв'ю частково правдиве, пан Юхновський висловив трохи чи суттєво інші погляди, але їх перекрутили. Тоді хай він захистить свої оригінальні формулювання та твердження та висловить думку, що або
3а. Брезицька помилилася через низьку кваліфікацію.
3б. Брезицька свідомо видала певні погляди за погляди академіка.
Якщо спростування НЕМАЄ, то за законами жанру публіка має право вважати текст аутентичним і робити ті висновки, які відповідають їхньому ставленню до предмету обговорення.
Іншого виходу не може бути.
До речі, а Курик, Дробноход, Шестопалов? Не забувайте про них, панове.
2008.07.25 | кварк
Re: Вода і суспільство
Писар пише:> 1. Ігоря Рафаїловича оббрехали, інтерв'ю вигадане, якісь вороженьки цькують ученого в підступний спосіб.
>
> 2. Інтерв'ю правдиве, пан Юхновський висловив ті погляди, які в ньому викладені, підтверджує їх і вважає, що вода подібна до живих істот, та ще й релігійна.
Нажаль я до Ігоря Рафаїловича особливо не наближений, тому
спростувати або підтвердити не можу. З похилого віку І.Р.
можна зробити висновок, що таке могло мати місце. Сумно...
> 3а. Брезицька помилилася через низьку кваліфікацію.
> 3б. Брезицька свідомо видала певні погляди за погляди академіка.
4а. Через те, що ця публікація "зліплена" з двох частин, перша з яких
опублікована в 2004 році зовсім іншим автором, я схиляюсь до думки
що Брезицька до цього не причетна (її іменем хтось скористався),
а цей твір - це стьоб якихось "юмористів". Це такий собі варінт
4а. А може пані Олена нам підкаже, чи вона автор другої частини?
2008.07.25 | Shooter
Питання
Писар пише:> Якщо спростування НЕМАЄ,
Спростування ЧОГО?
Копі-пейст з якогось форуму, на якому невідомо хто навів ніби-то опубліковане в Слові Просвіти ніби-то інтерв'ю Юхновського?
Тоді вже краще почати спростовувати, що той, хто це зробив тут - не верблюд.
2008.07.25 | Опровергатель-2008
Re: Питання
Опровергать выгодно тому, кого оболгали. Если он молчит, значит не оболгали. Все остальные верят написанному, потому что оно не опровергнуто лицом, давшим интервью. И не осуждайте их, что они верят написанному с ссылкой на Юхновского, а не сомнениям не-Юхновского (Шутера, к примеру). А по сути, если сравнить с другими высказываниями и действиями академика, то одно к одному. Или Ордану не он награждал? Или с Анточенко рядом не он, а его клон сфотографирован?2008.07.25 | vsv
Re: Питання
Почему клон? Это представитель анти-мира.2008.07.25 | Shooter
Re: Питання
Опровергатель-2008 пише:> Опровергать выгодно тому, кого оболгали. Если он молчит, значит не оболгали. Все остальные верят написанному, потому что оно не опровергнуто лицом, давшим интервью.
Звідки саме Ви взяли, що Юхновський давав це інтерв'ю? З того, що перша половина "статті" із ніби-то Слова Просвіти було методом копі-пейст взята із кількарічної давності статті в ДТ?
Чому Юхновський має реагувати на "публіцкацію" невідомо ким невідомо чого на одному - максимум на двох інтернет форумах, на яких, в принципі, кожен пише - що хоче???
Поясність свою логіку, будь-ласка.
> И не осуждайте их, что они верят написанному с ссылкой на Юхновского, а не сомнениям не-Юхновского (Шутера, к примеру).
Так, я в курсі - віра горами рухає. Особливо якщо ну дуже хочеться в якусь бєлєбєрду повірити - і пофіг що жодних доказів немає.
І що віруючих, в принципі, не засуджувати потрібно, а по голівці, сердешних, гладити.
>А по сути, если сравнить с другими высказываниями и действиями академика, то одно к одному.
Я ВКОТРЕ (замахався вже - чесно) прошу - навести статті, інтерв'ю, етс., АВТОРСТВА ЮХНОВСЬКОГО, де він стверджує те, що йому так "невгамовно" і по тупому вперто приписують, в т.ч. і на цьому формуі.
Бо поки-що ЖОДНОГО поідбного ФАКТУ наведено так і не було (редагую: наведений "один наближений" в СН. хоча знаючи характер цієї газетьонки...)
Чи Ви про факти створення інституту НАНУ у Львові та створення нового наукового журналу доброї якости?
>Или Ордану не он награждал? Или с Анточенко рядом не он, а его клон сфотографирован?
А я фотографію разом з королевою Бельгії маю. І арґументовано заявляю: це я, це не клон. І що з того саме випливає?
2008.07.25 | Опровергатель-2008
Re: Питання
Господи ты, Боже мой же ж! Фотография сделана после того, как государственный деятель Юхновский обеспечил приятелю, предпринимателю Антонченко, государственную награду за якобы особо хорошую воду. Перед этим он выступал на ВР с рекламой воды. При чем тут Шутер и Бельгийская королева? Не юродствуйте, не смешивайте чистую неорганическую, нерелигиозную, неодушевленную воду Украины с "грязной" (в смысле коммерции и коррупции) Орданой Антонченко-Юхновского.И не ссылайтесь снова и снова на журнал. Это не журнал Юхновского. Он его не финансирует, не рецензирует и не редактирует. Или по-вашему Юхновский подарил стране журнал, так же, как Ющенко, демократию, Патон - академию наук, а Ахметов - угольные шахты? Не персонифицируйте наши жалкие достижения. Кстати, так же, как и наши ужасные провалы. А вот слова Юхновского принадлежат только ему. Они вылетели, как воробей, и их уже не поймать и не спрятать в подполье.
2010.05.07 | vit
Re: Вода і наука
"водохресна вода не псується роками, а звичайна водопровідна — не простоїть і тижня" - а Ви самі пробували? Я в 6-літрові бутлі років зі 2 тому залив води (на всякий випадок, щоб була), закрив кришечками, стоїть біля батареї - і досі на вигляд нічого з нею не трапилося.2010.05.07 | Эмпирик
Re: Вода і наука
Не пробовал. Но не пробовал построить и вченый двигатель.Вообще-то настоящий научный подвиг. Два года держать бутыль рядом с батереей! А где батарея -- в жилой комнате, на кухне, пардон, в туалете или на утепленном балконе?
А может быть все дело в доносившемся до Вашего шестилитрового пластикового бутыля церковном звоне, надеюсь, православном правильной конфессии, произнесенной однократно/многократно или даже телепатии от инопланетян?