МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українська викладачка - загроза "суспільним інтересам" Німеччини

02/23/2010 | unian.net
[23.02.2010 12:25]

Українська викладачка - загроза "суспільним інтересам" Німеччини?

Викладачка Львівського національного університету ім. Івана Франка Ірина ФРИС звинувачує посольство Німеччини в Києві в дискримінації через необгрунтовану невидачу візи, а також в нелегальному зборі інформації про її особу.

Про це йдеться в переданій УНІАН заяві І.ФРИС до міністерств закордонних справ України та Німеччини.

І.ФРИС, котра в минулому році оскаржувала в польському суді та прокуратурі своє затримання прикордонною службою Польщі, просить міністерства розібратися в ситуації та захистити її права.

Українка відзначила, що посольство пояснило відмову у видачі візи, тим, що вона користувалася шенгенською візою, виданою польським консульством, та тим, що її перебування на німецькій території „могло б зашкодити або становити загрозу суспільним інтересам”.

„Багаторазово перебуваючи на території ФРН у наукових поїздках, жодного разу не порушила законодавства Німеччини, тому вважаю таке обґрунтування безпідставним”, - відзначила у заяві І.ФРИС.

Вона зауважила, що скористалась "польською" шенгенською візою для участі в судовому засіданні в її справі проти дій польських прикордонників у березні 2009 року для того, аби добратися до летовища у Німеччині, звідки відбула до України.

„Оскільки я судилася із Польською прикордонною службою регіону м. Згожелець, то не дуже хотіла їхати автобусом через територію цієї прикордонної застави, де я провела ніч у камері. І тому вибрала як транспортний засіб – бюджетні авіалінії WizzAir, які літали з аеропорту у Дортмунді (найближче місто)”, - пояснила І.ФРИС.

Викладачка відзначила, що де-факто її неприємності із польською прикордонною службою викликані помилкою Німецького посольства у Києві, котре видало їй неправильний тип візи.

„Якби Німецьке посольство не видало мені національну 2-місячну візу (замість шенгенської), то мене б не затримала польська прикордонна служба, і я б не їхала на суд у м. Згожелець, та не вилітала з м. Дортмунда в Україну”, - відзначила викладачка.

І.ФРИС також заявила, що після офіційної відмови у видачі візи наприкінці минулого місяця працівники посольства телефонували до Львівського університету та збирали особисту інформацію про неї.

Викладачка назвала такі дії порушенням 32 статті Конституції України, котра забороняє збирання конфіденційної інформації без згоди особи, про яку така інформація збирається.

„У візі мені було відмовлено 6 січня 2010 року. Тому будь-яка, навіть ймовірна, підстава для діяльності посольства стосовно мене відпадає”, - наголосила І.ФРИС.

Довідка УНІАН. 26-річну викладачку І.ФРИС затримали 7 січня 2009 року працівники Лужицького відділу прикордонної служби Польщі (відповідальні за прикордонний район з Німеччиною), аргументуючи це тим, що вона не мала права їхати в Україну транзитом польською територією із національною німецькою мультивізою на 2 місяці.

Українку протримали ніч в камері, висловлювали непристойні та образливі вирази на її адресу, наступного дня змушували підписати протокол затримання, в якому вона визнає вину, й погрожували більшими проблемами, якщо вона цього не зробить.

І.ФРИС не підписала протокол й оскаржила своє затримання в суді та прокуратурі.

Суд у Згожельці 2 березня 2009 року визнав правомірним затримання, назвавши підставою для свого рішення 18 статтю Шенгенського кодексу, котра, однак, регулює застосування довгострокових віз (понад 3 місяці), а І.ФРИС мала короткострокову двомісячну візу.

Прокуратура у Згожельці продовжує розглядати справу.


постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-364212.html

Відповіді

  • 2010.02.23 | thinker

    Re: Українська викладачка - загроза "суспільним інтересам" Німеччини

    Це факт, що на кордонах з Євросоюзом до українських громадян, як польські, так і німецькі прикордонники ставляться винятково зневажливо, нехтують їхніми елементарними правами... Але це все результат діяльності наших Консульств та посольств...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.23 | Сергій Вакуленко

      Re: Українська викладачка - загроза "суспільним інтересам" Німеччини

      thinker пише:
      > Це факт, що на кордонах з Євросоюзом до українських громадян, як польські, так і німецькі прикордонники ставляться винятково зневажливо, нехтують їхніми елементарними правами... Але це все результат діяльності наших Консульств та посольств...

      Якщо я все правильно зрозумів, громадянка мала візу, дійсну лише на території Німеччини, яка не давала їй права перебувати на території Польщі. Помилково чи не помилково їй видали саме таку візу, — то окрема розмова. Але в будь-якій иншій країні Шенґенської зони, крім Німеччини, вона була порушницею (якщо злапають). Її, очевидно, злапали. Далі — наслідки не надто розважливої поведінки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.23 | Skapirus

        Re: Українська викладачка - загроза "суспільним інтересам" Німеччини

        Сергій Вакуленко пише:
        > Якщо я все правильно зрозумів, громадянка мала візу, дійсну лише на території Німеччини, яка не давала їй права перебувати на території Польщі. Помилково чи не помилково їй видали саме таку візу, — то окрема розмова. Але в будь-якій иншій країні Шенґенської зони, крім Німеччини, вона була порушницею (якщо злапають). Її, очевидно, злапали. Далі — наслідки не надто розважливої поведінки.
        Уточню. Судячи з тексту, вона мала німецьку національну візу, яка дозволяє перебування лише на території Німеччини, а також одноразовий проїзд транзитом по іншим країнам по дорозі з України в Німеччину, але не навпаки. Назад в Україну за наявності німецької національної візи через території інших держав Шенгену повернутися не можна, лише літаком з Німеччини, тому тут поляки були абсолютно праві! На сторінці німецького консульства є відповідне роз"яснення - http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/pdf/pdf__nationales__visum,property=Daten.pdf , воно з"явилося невдовзі після появи оцієї статті - http://www.dt.ua/1000/1550/63269/ Німецьку національну візу дають тоді, коли передбачається, що людина буде летіти назад з Німеччини літаком чи перебувати на її території більше ніж 3 місяці, в такому випадку людина після прибуття до Німеччини має оформити собі вид на проживання, яке дозволяє безперешкодно їздити по всім країнам Шенгену. З Шенгенською візою продовжити своє перебування на території Німеччини більше 90 днів неможливо в принципі, саме тому німецька національна віза (віза D) краща завдяки можливості продовження вже на території Німеччини.

        Так що тітка роздула скандал на порожньому місці. Краще б не ганьбилася перед всім світом власним войовничим невіглаством і не ганьбила заодно честь Львівського університету.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.02.23 | 64

          Re: Українська викладачка - загроза "суспільним інтересам" Німеччини

          Дійсно повчальна історія.
        • 2010.02.24 | thinker

          Гей - СТОП - НЕ ТАК гостро -

          вся ПРОБЛЕМА в тому, що німецьке консульство видало цій Пані візу НЕ НА ТРИ місяці, як Ви стверджуєте, а тільки на ДВА МІСЯЦІ! Тобто, ця віза НЕ підпадає під категорію того Положення, про яке Ви так сиро-мудро згадуєте, шановний. Це раз, а по друге, - якщо консульство видало НЕСТАНДАРТНУ, чи не типову візу, закон логіки і НІМЕЦЬКОГО ПРАВОПОРЯДКУ вимагає ПОВОДИТИСЯ теж НЕСТАНДАРТНО, а саме - ВИБАЧИТИСЯ ПЕРЕД Викладачкою, тим більше - дамою, а не ХАМИТИ і не ЗНУЩАТИСЬ з жінки, як це було в дійсності, і дати дозвіл ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ. І крапка. Конфлікт вичерпано. Але, на жаль, на німецькім кордоні виявились примітивні тупі служаки, які не змогли культурно, як личить німецькій нації, вирішити це просте питання, просто зателефонувавши в відповідну вищу інстанцію для розяснення.
          Скажу більше - я мав дещо подібну ситуацію свого часу теж на німецько-чеськім кордоні - я мав французьку національну візу і їхав з Праги до Франції на Конгрес. Але по недогляду я взяв квиток нпа поїзд Прага-Париж, транзитом через Німеччину. Я в цім поїзді успішно перетнув чесько-німецький кордон, вїхав на територію Німеччини і їхав собі спокійно далі. Але тут, на станції Шандау, десь кілометрів 20 від кордону (вдячний за коректу - за плином часу забув) був патруль з двох чоловік, що ходив по вагонах і перевіряв документи-аусвайси пасажирів. Перевірили й мене - цілком випадково один з офіцерів побачив, що у мене віза є - але НЕ ТРАНЗИТНА через Німеччину, а французька національна. Я запитую, а що тепер мені робити я ж їду у поїзді, маю квиток до Парижу? Тоді німецький офіцер мені культурно і інтелігентно пояснив - каже добре, я Вас залишаю в поїзді їхати дальше до Франції з цією візою, але Ви повинні зрозуміти, що на німецько-французькім кордоні будуть знову перевіряти документи, і якщо відповідні офіцери перевірять Ваш паспорт без транзитної візи, то Вас можуть ЗАВЕРНУТИ назад до Чехії чи України...
          Приймайте рішення швидко і самі - як бажаєте.
          Я зрозумів ситуацію і вирішив не ризикувати, а наступним поїздом, десь через годину, що їхав до Будапешту, я повернувся через годину назад до Праги. Там пішов у касу і повернув свій квиток до Парижу, за який мені віддали десь 70% вартості. Тоді я швиденько без проблем придбав за ці ж гроші квиток на літак до Парижа, - бо мав встигнути на певний час туди, і вже наступного ранку, десь на годину 10-00 ранку, я був уже в Парижі, де після обіду мав свою доповідь на Конгресі. От і вся історія.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.02.24 | Сергій. Київ

            Re: Гей - СТОП - НЕ ТАК гостро -

            thinker пише:
            > вся ПРОБЛЕМА в тому, що німецьке консульство видало цій Пані візу НЕ НА ТРИ місяці, як Ви стверджуєте, а тільки на ДВА МІСЯЦІ! Тобто, ця віза НЕ підпадає під категорію того Положення, про яке Ви так сиро-мудро згадуєте, шановний. Цу раз, а по друге, якщо консульство видало НЕСТАНДАРТНУ, чи не типову візу, закон логіки і НІМЕЦЬКОГО ПРАВОПОРЯДКУ вимагаю ПОВОДИТИСЯ теж НЕСТАНДАРТНО, а саме - ВИБАЧИТИСЯ ПЕРЕД Викладачкою, тим більше - дамою, а не ХАМИТИ і не ЗНУЩАТИСЬ з жінки, як це було в дійсності, і дати дозвіл ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ. І крапка. Конфлікт вичерпано. Але, на жаль, на німецькім кордоні виявились примітивні тупі служаки, які не змогли культурно, як личить німецькій нації, вирішити це просте питання, просто зателефонувавши в відповідну вищу інстанцію для розяснення.
            > Скажу більше - я мав дещо подібну ситуацію свого часу теж на німецько-чеськім кордоні - я мав французьку національну візу і їхав з Праги до Франції на Конгрес. Але по недогляду я взяв квиток нпа поїзд Прага-Париж, транзитом через Німеччину. Я в цім поїзді успішно перетнув чесько-німецький кордон, вїхав на територію Німеччини і їхав собі спокійно далі. Але тут, на станції Шандау, десь кілометрів 150 від кордону був патруль з двох чоловік, що ходив по вагонах і перевіряв документи-аусвайси пасажирів. Перевірили й мене - цілком випадково один з офіцерів побачив, що у мене віза є - але НЕ ТРАНЗИТНА через Німеччину, а французька національна. Я запитую, а що тепер мені робити я ж їду у поїзді, маю квиток до Парижу? Тоді німецький офіцер мені культурно і інтелігентно пояснив - каже добре, я Вас залишаю в поїзді їхати дальше до Франції з цією візою, але Ви повинні зрозуміти, що на німецько-французькім кордоні будуть знову перевіряти документи, і якщо відповідні офіцери перевірять Ваш паспорт без транзитної візи, то Вас можуть ЗАВЕРНУТИ назад до Чехії чи України...
            > Приймайте рішення швидко і самі - як бажаєте.
            > Я зрозумів ситуацію і вирішив не ризикувати, а наступним поїздом, десь через годину, що їхав до Будапешту, я повернувся через годину назад до Праги. Там пішов у касу і повернув свій квиток до Парижу, за який мені віддали десь 70% вартості. Тоді я швиденько без проблем придбав за ці ж гроші квиток на літак до Парижа, - бо мав встигнути на певний час туди, і вже наступного ранку, десь на годину 10-00 ранку, я був уже в Парижі, де після обіду мав свою доповідь на Конгресі. От і вся історія.


            ЗАУВАЖУ! Клерк повинен, після вивчення матеріалу звернення Українця за візою, перед видачею візи на руки - проінструктувати стосовно особливостей використання цієї візи. НІмці дуже часто мовчазно зневажливі (вони не роблять того обовязкового, що важко проконтролювати). В випадку з цією жінкою дійсно їй не було пояснено, як користуватись візою (хоча безумовно , можна мабуть навіть на сайті Ембасади знайти типи віз та їх використання).
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.02.24 | thinker

              Re: Гей - СТОП - НЕ ТАК гостро -

              Вся ПРОБЛЕМА саме є в ТОМУ, що такої візи, тобто такого ТИПУ, - там взвгалі НЕМАЄ!
              І до речі - спробуйте ще розгребсти ці всі дані в розумний проміжок часу і без нервів- всю інформацію з сайту - Пробував --- "це не для простих умів"...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.02.25 | Сергій. Київ

                Re: Гей - СТОП - НЕ ТАК гостро -

                в мене була нагода розмовляти з нормальним Клерком - він пояснив мені які візи й для чого (щоправда то стосувалося проживання (тобто довгострокових віз)).

                Однак, цей допис слушний anyway. Правильно, треба як спочатку (подаючи на вiзу) інформувати про свій маршрут, так і перед отриманням візи - ще раз перепитати...
          • 2010.02.24 | Skapirus

            Re: Гей - СТОП - НЕ ТАК гостро -

            thinker пише:
            > вся ПРОБЛЕМА в тому, що німецьке консульство видало цій Пані візу НЕ НА ТРИ місяці, як Ви стверджуєте, а тільки на ДВА МІСЯЦІ!
            Я передбачав подібне зауваження і тому написав в початковому повідомленні, що "Німецьку національну візу дають тоді, коли передбачається, що людина буде летіти назад з Німеччини літаком чи перебувати на її території більше ніж 3 місяці". Ви коли заповнююте документи і пишете, що будете повертатися з Німеччини (чи навіть летіти туди) літаком, то не має сенсу видавати Вам Шенгенську візу, якщо Ви декларуєте перебування лише на території Німеччини. Цим моментом консульство і користується.


            > Тобто, ця віза НЕ підпадає під категорію того Положення, про яке Ви так сиро-мудро згадуєте, шановний.
            Ну це вже на любителя, виріщуйте самі, "сиро-мудро", чи ще якось.


            > Це раз, а по друге, - якщо консульство видало НЕСТАНДАРТНУ, чи не типову візу, закон логіки і НІМЕЦЬКОГО ПРАВОПОРЯДКУ вимагає ПОВОДИТИСЯ теж НЕСТАНДАРТНО, а саме - ВИБАЧИТИСЯ ПЕРЕД Викладачкою, тим більше - дамою, а не ХАМИТИ і не ЗНУЩАТИСЬ з жінки, як це було в дійсності, і дати дозвіл ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ. І крапка. Конфлікт вичерпано.
            А чому Ви вважаєте винними німців? З того повідомлення, яке пройшло в новинах, для мене очевидно, що винна викладачка.


            > Але, на жаль, на німецькім кордоні виявились примітивні тупі служаки, які не змогли культурно, як личить німецькій нації, вирішити це просте питання, просто зателефонувавши в відповідну вищу інстанцію для розяснення.
            Навіщо, якщо вона порушила умови, задекларовані нею ж при заповненні документів? До того ж врахуйте, що незалежно від того, чи є німці "тупими служаками", чи "культурною нацією", ми там в гостях, тому вимагати від них нічого не можемо. Лише чемно просити і цікавитися їх звичаями, які ні в якому разі не порушувати? Нє? Чи будете далі сперечатися?


            > Скажу більше - я мав дещо подібну ситуацію свого часу теж на німецько-чеськім кордоні - я мав французьку національну візу і їхав з Праги до Франції на Конгрес. Але по недогляду я взяв квиток нпа поїзд Прага-Париж, транзитом через Німеччину.
            Прямого потяга "Прага-Париж" наскільки я знаю ще не існує, лише в проекті.


            > Я в цім поїзді успішно перетнув чесько-німецький кордон, вїхав на територію Німеччини і їхав собі спокійно далі. Але тут, на станції Шандау, десь кілометрів 150 від кордону був патруль з двох чоловік, що ходив по вагонах і перевіряв документи-аусвайси пасажирів.
            Наскільки я розумію, мова йде про Бад-Шандау, це від сили 15 кілометрів від кордону з Чехією.


            > Перевірили й мене - цілком випадково один з офіцерів побачив, що у мене віза є - але НЕ ТРАНЗИТНА через Німеччину, а французька національна. Я запитую, а що тепер мені робити я ж їду у поїзді, маю квиток до Парижу? Тоді німецький офіцер мені культурно і інтелігентно пояснив - каже добре, я Вас залишаю в поїзді їхати дальше до Франції з цією візою, але Ви повинні зрозуміти, що на німецько-французькім кордоні будуть знову перевіряти документи, і якщо відповідні офіцери перевірять Ваш паспорт без транзитної візи, то Вас можуть ЗАВЕРНУТИ назад до Чехії чи України...
            Я до цього моменту ще намагався Вам вірити, але тепер вже вибачайте: перевірка на німецько-чеському кордоні буває лише зрідка і то випадкова, це не правило, а німецько-французький кордон вже давним-давно не перевіряють (я навіть не застав ті часи, коли перевіряли). Якби у Вас були проблеми з візою, то без жодного сумніву Вас би висадили з поїзда і депортували. Бо там бачте працюють "тупі служаки", для яких слово закону перш за все.


            > Приймайте рішення швидко і самі - як бажаєте. Я зрозумів ситуацію і вирішив не ризикувати, а наступним поїздом, десь через годину, що їхав до Будапешту, я повернувся через годину назад до Праги. Там пішов у касу і повернув свій квиток до Парижу, за який мені віддали десь 70% вартості. Тоді я швиденько без проблем придбав за ці ж гроші квиток на літак до Парижа, - бо мав встигнути на певний час туди, і вже наступного ранку, десь на годину 10-00 ранку, я був уже в Парижі, де після обіду мав свою доповідь на Конгресі. От і вся історія.
            Ну і що? Я радий, що Ви успішно розв"язали проблему, яку створили самі собі через незнання прикордонних правил і підозрюю через недостатнє розуміння сказаного прикордонниками.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.02.24 | thinker

              Адвокату німецьких законів -

              Маєте, шановний, рацію, щодо віддалі,- малося на увазі не віддаль від чеського кордону, а проїхана поїздом віддаль від Праги, десь біля ста з лишком кілометрів (але докладно віддалі я звичайно не міряв!), - та справа зовсім не в цьому - А ЧИ ПЕРЕВІРЯЮТЬ У ПАСАЖИРІВ (час від часу) документи у поїздах німецькими службовцями, ТО ЦЕ, ВЖЕ, ВИБАЧТЕ, НЕ ВАМ ВИРІШУВАТИ!, ФАКТ Є ФАКТОМ, і печатка в паспорті "ZURUCK" щось та говорить за себе!- тим більше, що ця подія була не вчора, а якийсь шмат часу тому... Та це вже не так важливо - БО ВАШЕ ЦИНІЧНО ЄЗУЇТСЬКЕ НАМАГАННЯ чіплятись якихось несуттєвих дрібничок (які вже за плином часу майже зовсім стерлись з памяті...) і ПО ШУЛЄРСЬКИ СТАРАТИСЬ (за принципом - кожен судить по собі...) НА ОСНОВІ ЦЬОГО ПЕРЕКОНУВАТИ СЕБЕ ТА ІНШИХ В ТІМ, ЩО ХТОСЬ СКАЗАВ НЕПРАВДУ...- ВИКЛИКАЄ НЕАБИЯКЕ БРИДКЕ ВІДЧУТТЯ, як ніби вступив у якесь .... Та поза все, гадатиму, що я помилився...
            • 2010.02.24 | texas aggie

              Re: Гей - СТОП - НЕ ТАК гостро -

              Til'ky shcho zgadav, shcho ja odnogo razu (u 2001 roci) jizdyv iz nimec'koju vizoju (same "Deutschland", jaku ja otrymav, shchob potim prodovzhyty na pivtorarichne perebuvann'a v Nimechchyni) v Amsterdam. Prychomu nashu mashynu na kordoni zupynyla niderlands'ka policija i pereviryla dokumenty. Nijakyh pytan' shchodo vizy ne bulo.

              Zhodnogo razu meni (navit' koly ja pokazuvav kvytky na litak nazad iz Nimechchyny) vizu "Deutschland" na korotkyj termin ne vydavaly.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.02.24 | thinker

                Re: Гей - СТОП - НЕ ТАК гостро -

                Дійсно, якогось загального правила, видко, у цих німців немає - з різних причин одним дають візу "НІМЦІ", а іншим "Шенген", так само як і поляки зараз.
                Десь рік тому моя дружина була у Німеччині, мала візу Шенген, і поверталась з Німеччини через Польщу додому. Її віза закінчувалась 30 серпня. Так ось, вона виїхала з Дюссельдорфа автобусом 30 серпня зранку, будучи певною, що до вечора заїде до Польщі, тобто до закінчення дії німецької візи... Та життя внесло свої корективи - автобус їхав до Польщі НЕ напряму, а обїжджаючи по дорозі масу якихось містечок і підбираючи там пасажирів, при цьому часто чекаючи на них через спізнення... В результаті, моя дружина прибула цим автобусом на німецько-польський кордон десь 20 хвилин по 12 годині ночі 31 серпня... Прийшла німецька прикордонна обслуга, перевірила паспорти, склала протокол ПОРУШЕННЯ (без її вини!- автобус мав за розкладом прибути на кордон десь біля 19-00) і моїй дружині... вліпила "ZURUCK" ІЗ ЗАБОРОНОЮ НА 5 РОКІВ ВЇЗДУ В НІМЕЧЧИНУ!... І відправила далі тим автобусом до України, при цьому затримавши його рух десь на години дві! Отакі німецькі "ДЕБІЛЬНІ" принципи... Всього 20 хвилин!!! - а німецького "смроду" на 5 років...
                Я пригадав щойно тут на сайті "адвокатсько-плебейські" запобігання перед німецьким службізмом так званого "Skapirusa" (чи як його там, хай йому грець...) і подумав, ЩО ЗАВДЯКИ ТАКИМ НАС МАЮТЬ ЗА ...ТИХ, ким нас усіх називав "Бандит-Президент-Проффесор"...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.02.24 | Skapirus

                  Re: Гей - СТОП - НЕ ТАК гостро -

                  thinker пише:
                  > Я пригадав щойно тут на сайті "адвокатсько-плебейські" запобігання перед німецьким службізмом так званого "Skapirusa" (чи як його там, хай йому грець...) і подумав, ЩО ЗАВДЯКИ ТАКИМ НАС МАЮТЬ ЗА ...ТИХ, ким нас усіх називав "Бандит-Президент-Проффесор"...
                  Ага, бажаю Вам подальших успіхів в Вашій нелегкій викривальній діяльності у себе на кухні чи анонімно на форумі.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.23 | псевдоквази

    а до чого тут наука з освітою?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.23 | Георгій

      Абсолютно ні до чого, так само як і...

      ... обговорeння цікавої новини, що Янукович нe науковeць, а Ющeнко житимe на вокзалі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.23 | Skapirus

        Там є невеликий повчальний момент

        Я виклав його в дописі вище. Може, комусь з відвідувачів Німеччини знадобиться.
      • 2010.02.23 | 64

        Цікава тема про зятя Георгія та його брата-офіціанта

        Георгій пише:
        > ... обговорeння цікавої новини, що Янукович нe науковeць, а Ющeнко житимe на вокзалі.

        08-08-2009 16:24, Георгій

        У CША є пивний алкоголізм

        Брат мого зятя працював офіціантом в рeсторані у Тeхасі, і познайомився з дядьком, який пишався, що випиває 40 (CОРОК) пляшок пива "Будвайзeр" на дeнь.

        Цe, звичайно, рідкість; алe людeй, які кожного вeчора випивають "сікспeк" (пакeт з шeсти пляшок пива) у CША дужe багато.

        http://www2.maidan.org.ua/n/osvita/1249737846
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.02.23 | Георгій

          Та вжe точно алкоголізм - проблeма ближча до науки, ніж Янукович

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.04.16 | А токсикоманія ?

            Re: Та вжe точно алкоголізм - проблeма ближча до науки, ніж Янукович

            http://www.youtube.com/watch?v=8Bc3noKMnlo
          • 2010.04.16 | thinker

            Re: Та вжe точно алкоголізм - проблeма ближча до науки, ніж Янукович

            тут ч теж повністю згоден!!!
    • 2010.02.24 | thinker

      Ще й як до чого -

      бо серйозна наука зараз робиться, в своїй більшості, завдяки науковим зарубіжним контактам і відповідним поїздкам, і що такі випадки є ганебні як для німецько-польської сторони, так і для нашої, української, котра палець об палець ніколи не вдарить, щоб хоч якось захистити своїх співвітчизників за кордоном і полегшити їм їхні муки...
      А прикладів подібних - безліч!
    • 2010.04.16 | thinker

      Re: а до чого тут наука з освітою?

      Це би треба запитати у таємного співробітника КДБ пана Торра, він мастак по зясуванню суті всіх питань та "викриттю" намірів учасників блогу...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".