Литовченко і Стріха підтримали Сминтину
08/14/2010 | Трясця
"В Україні цей новий науково-технічний напрям, що виник на стику різних споріднених наукових дисциплін і дістав назву «сенсорна електроніка», представлений дуже серйозно і включений у систему міжнародного розподілу праці. Професор Одеського національного університету ім. Іллі Мечникова Валентин Сминтина є членом Міжнародного союзу з сенсорики. На базі ОНУ регулярно проводиться Міжнародна конференція «Сенсорна електроніка та мікросистемні технології» (СЕМСТ), у програмному комітеті якої — провідні фахівці з різних країн світу (України, Росії, країн ЄС, США та ін.). Результати розвитку сенсорної тематики регулярно висвітлює науковий журнал «Сенсорна електроніка та мікросистемні технології»."
http://www.dt.ua/3000/3100/70196/
http://www.dt.ua/3000/3100/70196/
Відповіді
2010.08.14 | Георгій
А хто він (для нe-фахівців)?
2010.08.14 | Одесит
Re: А хто він (для нe-фахівців)?
Шахрай, який майже привласнив Одеський університет. Дружина і дочка серед керівного складу. Хабарі. У великій "дружбі" з колишнім головою ОДА. Балотувався в член-кори. Визнаний своїм. Майже пройшов (не вистачило одного чи двох голосів).2010.08.14 | Георгій
Дякую!
2010.08.14 | полиглот
Стриха (рус. крыша) - говорящая фамилия
2010.08.14 | Torr
поясніть, який інтерес цього дуету до Сминтини?
цікаве C.V.http://liber.onu.edu.ua/pdf/smyn_bib.pdf
2010.08.14 | Просмотревший CV
Re: поясніть, який інтерес цього дуету до Сминтини?
1) Вице-президент ФТУ, президент Литовченко.2) Академик академии Высшей школы, которую давно Стриха, являющийся одним из ее наследственных руководителей, страстно желает преобразовать в государственную.
Как стал ректором, так сразу посыпались англоязычные публикации. Одесский Цезарь.
2010.08.15 | Сергій Вакуленко
Особливо сподобалися вихідні дані оцієї публікації
Физико-химический механизм формирования параметров газовых сенсоров на основе оксидных материалов / В. А. Смынтына, В. С. Гриневич, В. В. Сердюк // ЖАХ. — 1990. — Т. 45, № 8. — С. 1521–1525.2010.08.15 | Трясця
Бувають і інші смішні моменти
Я знаю одного китайського фізика, прізвище якого Hui. Багато років тому я про його роботу доповідав на семінарі. Ну й навідміняв я це прізвище!2010.08.16 | простий науковець
Для чого далеко ходити? Нинішній китайський головний начальник
(не пам'ятаю назву посади) має ім'я "Ху". Цікаво було б почути/прочитати якусь вітальну адресу (у зв'язку з ювілеєм, святом, візитом,...) від українських начальників:Вельмишановний пане ...
Як правильно писати далі? Пане Вакуленко, це ж Ваша парафія?
2010.08.16 | Сергій Вакуленко
Парафія — не моя
Бо я не сінолог (чи то пак не хінознавець).простий науковець пише:
> (не пам'ятаю назву посади) має ім'я "Ху". Цікаво було б почути/прочитати якусь вітальну адресу (у зв'язку з ювілеєм, святом, візитом,...) від українських начальників:
>
> Вельмишановний пане ...
>
> Як правильно писати далі? Пане Вакуленко, це ж Ваша парафія?
Чи воно насправді ХУ, чи ближче до ГУ (а ХУ від москаликів іде), того я не знаю. Може, пан Коцький на цей форум зазирне, то він, напевно, скаже.
Та в кожному разі те, що закінчується на -у, в українській мові не відмінюється.
У разі небажаних збігів із брутальними словами прізвище такого ґатунку, мабуть, можна замаскувати, подавши його разом з ім'ям.
Буває й гірше, коли довшеньке прізвище збігається з чимось непристойним. Скажімо, бігає в якійсь команді футболіст на прізвище Кутас. У близькій Польщі йому було б непереливки, бо kutas польською означає 'прутень'. А хіба той Кутас один? Ґуґл розкаже, скільки людей у цілому світі мають таке прізвище.