Альянс Майдан: Євген Захаров має стати Уповноваженим з прав людини!

додано: 20-11-2006 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1164058212.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

УкраїнаГромадська Дія

Неухильне дотримання прав людини є ознакою цивілізованої країни. Важливу роль в цьому відіграє інститут Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Омбудсменом має стати людина, що має значний досвід правозахисної діяльності, віддана ідеалам правозахисту, незалежна від політичних та корпоративних інтересів, знана в Україні та Світі.

Такою людиною є Євген Захаров, співголова Харківської правозахисної групи, голова правління Української Гельсинської Спілки з прав людини, член правління Міжнародного правозахисного товариства «Меморіал», головний редактор щотижневика «Права людини».

Ми переконані, що призначення Євгена Захарова на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини саме в цей час надасть імпульс справі утвердження в Україні високих цінностей гуманізму та демократії, значно поліпшить імідж Україні в Світі.

Звертаємось до української правозахисної спільноти, громадських активістів, активістів політичних партій, всіх небайдужих громадян з закликом підтримати кандидатуру Євгена Захарова для призначення на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Звертаємось до можливих претендентів на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з закликом зняти свою кандидатуру, в разі її внесення, на користь Євгена Захарова і заявити публічно про підтримку саме його кандидатури на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Звертаємось до народних депутатів України, керівників фракцій Верховної Ради з закликом внести кандидатуру Євгена Захарова на розгляд Верховної Ради для призначення на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та підтримати при голосуванні саме його кандидатуру.

Шановні народні депутати! Ви маєте шанс ухвалити добре рішення. Не змарнуйте його!

Підписатися під петицією на підтримку Євгена Захарова можна тут: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=77

Обговорити цю статтю у форумі

додано: 20-11-2006 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1164058212.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  Новини з Обозу :
  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua