Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

17-09-2005 13:30 Майдан-ІНФОРМ, Україна,
В.Ющенко: "У справі Гонгадзе буде поставлено крапку"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126953034.html

Другий етап розслідування справи вбивства Георгія Гонгадзе неминуче дасть відповідь на те, хто замовив убивство журналіста, переконаний Президент України Віктор Ющенко. «Буде поставлена крапка у питанні, хто вбив і хто замовив убивство», – сказав він в інтерв'ю журналістам у Нью-Йорку.

Глава держави нагадав, що справу вже передано для ознайомлення обвинуваченим. «Я все зробив для того, щоб перший етап якомога швидше потрапив до українського суду», – сказав він, наголосивши, що задоволений цим етапом і не має докорів до слідчих. «Наступний етап справи – набагато складніший», – вважає Президент, оскільки, за його словами, деякі з підозрюваних у причетності до вбивства журналіста вже мертві або переховуються за кордоном.

Віктор Ющенко заявив, що у новій Україні розкриття цього злочину неминуче, «бо на це є воля Президента, воля народу, журналістських кіл» і «цього ніхто не дасть забути».

16 вересня виповнилося 5 років від дня зникнення Георгія Гонгадзе.

www.president.gov.ua

На вчорашній акції, присв'яченій п'ятій річниці зникнення Гонгадзе ( http://www.maidan.org.ua/static/news/1126899421.html ), її учасники запитували "Ющенко! Де замовники Гонгадзе?". Ми хочемо сподіватися, що Президент нас почув.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126953034.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською