Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

27-09-2005 22:26 Майдан-ІНФОРМ, Одещина,
Пікет на захист плавень Дністра

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127849180.html

За цим проектом 17 га унікальної природної території будуть знищені системою штучних каналів, під'їзних доріг, площадок для паркування автомобілів, причальних споруджень, відсипанням території тощо.

Крім Указу Президента України даний проект порушує вимоги Рамсарської конвенції та Рішення Одеської облради від 20 травня 1992 р.; грубо ігнорує думку місцевих жителів.

За ініціативою Фонду "Природна Спадщина" 29 серпня 2005 року одеські неурядові екологічні організації пікетуватимуть це будівництво.

Початок пікету о 10-00.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ: Фонд "Природна Спадщина" (Одеса): Іван Русєв; тел.\факс: (0482) 23-12-20, моб. (050) 336-80-60;

______________________

Унікальна природа пониззя Дністра має міжнародне значення: більш 10 видів, що тут зустрічаються, занесені до Європейських червоних списків, і понад 40 - до Червоної книги України. Луки пониззя Дністра - основне місце годівлі коровайок і жовтих чапель (Червона книга України), важливі вони і як природні нерестовища для багатьох видів риб.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127849180.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською