КМДА робить киян заручниками сумнівних ділків

Київ

Майдан-ІНФОРМ: 03-11-2007 02:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1194046025.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

31 жовтня 2007 року на пров. Гордієнка (Чекістів) було проведене виїзне засідання КМДА та Печерської РДА щодо долі котловану, який загрожує будинкам поруч. Рішення - зміцнити фундаменти будинків.

Може, це турбота про мешканців? Ні, це усунення перешкод до руйнування будинків.

Котлован був утворений після знесення будинку Інституту педагогіки Академії педагогічних наук. Комісія з надзвичайних ситуацій Печерської РДА видала припис про засипання котловану до 13.09 2007 р. для усунення загрози надзвичайної ситуації. Припис не виконано.

Історія спроб збудувати висотку між двома п'ятиповерховими "сталінками" за адресою пров. Гордієнка (Чекістів), 6 почалась ще восени 2004 року. АПН захотіла розпочати інвестиційний проект та отримати площі в новому будинку. Але не змогла знайти більш достойних інвесторів, ніж фірма "Верлен", директор якої М. Годван вже був фігурантом скандалу у с. Митниця Київської обл., де у "співробітництві" з головою КСП вони розчинили в повітрі майно КСП на основі підробного рішення Господарського суду ("Вечірні вісті", №035(1531), 10-16.03.2006, http://maidan.org.ua/static/mai/1123148370.html). Там були кримінальні справи зі звинуваченнями у шахрайстві в особливо великих розмірах та за іншими статтями КК. В нашій історії вже є погрози мешканцям, тексти пана Годвана "Пожили на Липках - поживете на Харківському", "Будете обурюватися - відселимо за аварійною ситуацією, по шість метрів на сім'ю", неодноразове демонстрування схем та макетів з відсутніми сусідніми будинками, дивне рішення Київради від 6.10.2005, за яке депутати не голосували, постійна брехня мешканцям, "люди специфічної зовнішності", спроби почати будівництво за відсутності дозволів, які мешканці змушені припиняти за допомогою міліції.

Пан Годван разом з паном Кременем (академіком НАНУ та АПН, Президентом АПН) хочуть побудувати 14-поверховий будинок з паркінгом. Але мешканці мають підстави вважати, що справжня мета - це довести їхні будинки до руйнування та виселити їх. Немає навіть мови про комплексну реконструкцію провулку чи адекватні правові гарантії для мешканців. Правда, працівники КМДА - союзники забудовника - розповіли, що насправді забудовником є один великий та відомий банк, який і надасть гарантії. Але представники банку заявили, що цей банк не є інвестором чи забудовником, і ніяких гарантій не надає.

Чи не досить брехні? Чи можна довіряти подібним діячам "посилення фундаментів", які є спільною власністю мешканців? Чому КМДА пропонує мешканцям два варіанти - руйнування будинків внаслідок розмивання котловану, чи руйнування будинків "інвесторами"?

Недаремно пан Черновецький заявляв, що потрібно збільшувати "резервний фонд", бо буде ще багато тріснутих будинків. Лише за останні місяці внаслідок "точкової забудови" в Печерському районі тріснули 3 будинки - Московська, 29, пров. Мар'яненка, 7 та будинок на вул. Первомайського. Цього не досить, щоб засумніватись у кваліфікації та чесності експертів, будівельників, дозвільних органів? А провулок Гордієнка (Чекістів) - на зсувонебезпечному схилі, і забивання паль може призвести не лише до руйнування прилеглих будинків, а й до значного зсуву ґрунту разом з будинками на пров. Мар'яненка та вул. Богомольця.

В нашій країні відсутні будь-які правові гарантії для мешканців будинків, постраждалих від забудовників. Немає навіть спроб вирішити цю проблему на законодавчому рівні. Добитися справедливості в судовому порядку силами мешканців практично неможливо.

16.03.2005 на громадських слуханнях та 26.10.2007 на загальних зборах мешканці категорично висловились проти забудови. Але це не береться до уваги.

Звернення до всіх органів влади не дають результатів.

"Турбота" КМДА - це зелене світло забудовнику до руйнування наших будинків.

************
про проект:
http://archunion.com.ua/sekcia/sekcya_2007_09.html (на попередніх обговореннях містобудівної інвестори заявляли про "згоду мешканців". А їм рекомендували знизити поверховість та відмовитись від паркінгу. А тепер і паркінг можна...)

а тут Київрада вважає протести "діями політичних сил"
"Вважають, що вищезазначений протест є результатом діяльності певних політичних сил, що намагаються дестабілізувати ситуацію в галузі будівництва в м.Києві" http://www.kmr.gov.ua/divinfo.asp?Id=794

статті в пресі
http://www.day.kiev.ua/135239/
http://www.kontrakty.com.ua/show/ukr/article/5249/1520055249.html

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 03-11-2007 02:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1194046025.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua